Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanoktól szeretnék tanacsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktól szeretnék tanacsot kérni, akiket már megcsaltak. Milyen jelekböl jöttetek rá, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés
Egyértelmüen kiderült? Telefon? Félre küldött üzenet? Vagy csak megérzés?
2022. jan. 24. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A saját szememmel láttam
2022. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Furan viselkedett amint a telefonjahoz akartam erni

Figyelt egybol

Vagy elkapta a kezembol a telefont vagy mogorvan oda szolt -te megis mit nezel benne?- innen mar a gyanu megvolt a kovetkezokre meg mar szamitottam

Ha egy pasi ezt csinalja szaz szazalek hogy ott valami nem stimmel

2022. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja es meg annyi

Ha le is archivalt mindent

Es en nem lattam, csak a szepet es a jot a telefonjaba , akkor is lathatoan kicsit szorongott es feszult volt..picit csak de ez sokat elarul

2022. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, engem csak érzelmileg. De az elejétől sejtettem.


- Kevesebb találkozó

- Kevesebb bók

- Hirtelen rosszabb minőségű szexuális élet

- Bezárkózás érzelmileg

- Hazudozás…

2022. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon jóban volt a csajjal a közös társaságból, bulikon mindig valahogy közel kerültek, mármint pl. ha a csaj rosszul volt, akkor ápolgatta. Éjszaka arra keltem, hogy sms-t kapott és pötyög. Bulikra nem mehettem el, mert nem lesznek lányok, de voltak-pl. a csaj. A vége: egy eseményen ahová nem akarta, hogy menjek (több napos túrán történt egy fantasztikus környéken) lebuktak az esti sörözésen, elmentem aludni, de visszamentem és nagyban smártak. Egész idő alatt én voltam féltékenykedő pitsának beállítva, aki képzelődik.


2. Ez "csak" érzelmi volt. Akkor még msn volt, rengeteget dumált rajta. Éjszakába nyúlóan. Nyári programok lemondása. Hidegebb lett. Végül mivel én is használtam azt a gépet úgy bukott le a barom, hogy a szuka ráírt, hogy na mennek-e akkor Szigetre. :)


A legviccesebb, hogy mindkét exem kapart értem, hogy járjunk, legyek a barátnő. És szakítás után is kerestek persze.

Igazából, ami gyanús volt nekem mindkettőnél az éjszakai szöszmötölés MIUTÁN elaludtam-vagyis azt hitték.

2022. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott a viselkedése, de tagadta.


Valakivel éveket húzol le úgy, hogy szinte vele kelsz és fekszel, ha tényleg érdekelt és szeretted, minden rezdülését ismered és tudod, mikor valami eltér attól

2022. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszélt az exéről, név szerint emlegette, így le tudtam csekkolni Facebookon. Egyik nap épp az ő telefonján néztünk egy videót, amikor írt neki a csaj, ugye felismertem a profilképét, mert már megnéztem. Azt mondta amúgy, hogy néha beszélgetnek csak. Amint lehetőségem volt, belenéztem a telefonjába, ami szerintem ilyen esetben nem gáz, amikor okod van rá és célzottan egy bizonyos beszélgetést nézel meg. Pont aznapra beszéltek meg egy találkozót :) Meg még elolvastam korábbi üzeneteket is, volt ott minden, engem is szidtak, meg hát a néha beszélnek az a minden nap beszélnek és sokszor dugnak is volt...


Számomra ott lett vége a kapcsolatnak, egy ilyet nem lehet megbocsátani. Túl se akart lépni rajta, a kapcsolatunk első napjától kezdve csalt vele, mert abba se hagyta vele a szakítás óta a szexet. Az se zavarta, hogy én vagyok.


26/L

2022. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedése változott. Konkrétan kifordult magából. Kevesebb szex, es amikor volt, akkor is finnyáskodott.
2022. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megváltozott az egész "kisugárzása", a hangulat köztünk. Azonnal tudtam, ő meg volt olyan béna, hogy a közös laptopon bejelentkezve maradt facebookon.
2022. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
sok jele van pl a viselkedèse megvaltozik egyik naprol a màsikra .A telefondugdosàs nem tudod kivel beszèl titkolozik èn pl mindig tudom hogy pàrom kivel beszèl nincs titok plussz attol mert nem lessük egymas telefonjat egyfojtaban èrzem azt hogy megbizhatok benne .Del sem merül bennem hogy megcsalna akkor azt èreznèm hogy maskent viselkedik velem az az ember àltalàban èszreveszi .
2022. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!