Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiket a másik fél manipulált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket a másik fél manipulált, azok hogyan vették észre?

Figyelt kérdés

Mi az az érzés, amikor valaki azt érzi hogy érzelmileg manipulálva van?

Milyen érzéseket érez az, akit érzelmileg manipulálnak?


2022. jan. 29. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ezt akkor tudod meg, amikor kilépsz a kapcsolatból és teljesen más a világ, mint amit be akart mesélni neked.


Árulkodó jel az lehet kapcsolatban, ha leépülnek a szociális kapcsolataid és egyedül ő van fókuszban az életedben - és ezt igényli is.

2022. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan érzed, hogy a másik fél nem őszinte és két élete van. Egy darabig elnyomod magadban ezeket a megérzéseket, sőt, magadban keresed a hibát, könyörögsz szinte, hogy elég jó legyél. Aztán a végén kiderül, hogy senki nem elég jó. Ez egy többszemélyes színdarab, amihez asszisztáltál neki.
2022. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az is jele lehet, ha mindenben nekem kell alkalmazkodnom, amikor valami problémám van ha érzem valami nem stimmel, akkor úgy érzem hogy minél hamarabb tereli a témát, érdemben nem reagál rá, a kommunikáciot is ő szabja meg, és én ugyanúgy kiállok önmagamért mint éltem során bármikor, de már belefasultam.
2022. jan. 29. 12:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt éreztem, hogy megsemmisülök! Átvert, cserben hagyott.. Jól leittam magam és hát nem másnap hanem 3ad nap új életet kezdtem! Ezzel a tipussal azt tudod, hogypróbálod megérteni a színtjét, és azt hogy ő ilyen! Fogadd el és ennyi.. a többi feleseges játszma!
2022. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es én meg úgy érzem magam, hogy ellehetetlenít.
2022. jan. 29. 12:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elszívja az életerődet.. ha nem építő kár erőltetni! 4es voltam
2022. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem életerőm az van, csak a sok számomra logikátlan korlátozásba fásultam bele.
2022. jan. 29. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát amiben úgy érzed manipulálva vagy
2022. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam miből érzem.
2022. jan. 29. 15:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Kokrét példát ír, az csak általánosság amit olvastam
2022. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!