Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről én gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről én gondolom túl ezt a helyzetet vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel igazából fél éve vagyunk együtt, most kicsit holtpont van a kapcsolatunkban, ezt szeretném megoldani, több napig kérleltem a héten, hogy hétvégén jöjjön át hozzám beszéljük meg ezt az egészet, de ő jött a kifogásokkal hogy ő fáradt meg utál buszozni. Na végül nagy nehezen igent mondott. Ez már második vagy harmadik alkalom, hogy alig akar átjönni.

Na de most kezdödik a java, ma kapott egy meghívót az egyik fiú barátja szülinapjába ahova engem nem hívtak, amire egyből igent mondott, kérdem én ilyenkor hol a fáradtsága. Szóval egyedül megy bulizni, de már sokszor sírva hívott fel buliból hogy rá vannak mászva,fogdossák ("barátai" is), ezért rossz érzéssel viszonyulok ehez. Kérdeztem hogy engem nem visz azt mondta nem, mert őt hívták egyedül és ha engem visz az pofátlanság lenne. Ezért összevesztünk, és azt mondta hogy nem bízok benne, meg hogy ők csak barátok.

Szerintetek én velem van a baj vagy tényleg jogosan féltem?



2022. okt. 7. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Igazad, fura hogy nélküled megy aztán végig tapizzák vagy kitudja még mit
2022. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján en azt mondanám, hogy csak azért van veled kapcsolatban hogy legyen valakije. Szóval annxiban félted alaptalanul, hogy az ilyet ninca miért félteni, hanem el kell kerülni minél messzebbre.
2022. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csajod se normális ha házhoz megy a pofonért. Minek vagy vele? Vagy ő minek van veled?
2022. okt. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked igazad van, ő fépre ért téged. Te neki akarsz jót, de azt hiszi féltékeny vagy.
2022. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél év után már gondjaitok vannak, az nem jó! Az első időszak a szerelemről szól, az együttlétekről, a kettesben töltött időkről. Ha, Nálatok nem így van, én elgondolkodnék a folytatáson!
2022. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs semmmi baj veled és teljesen jogosan félted mivel szereted! És ez tényleg nagyon okos higy szertnél vele beszélni a problémákról és az még jobb ha ő is beszél veled mert akkor nem szarja le a kapcsolatotokat! És mindnekinek vannak roszz napjai feszült és mint tudjuk nőknél ez nagyon gyakori! szerintem a barátnőd egy elég roszz és feszült napjait éli amiről igazából te se s ő se tehet de megkell próbálni pozitívan felfogni a dolgokat! Lehet hogy azért próbál ki mozdulni hogy le vezesse a problémáit amit nem akkar rajtad és ez nem azt jelenti hogy nem szeret téged vagy el akkar távolodni tőled! Mindenkinek kell egy ilyen nap vagy akkár napok! most ha azt nézzük egy házasságba sincs olyan hogy egész életükbe együtt mindenhova hanem van hogy férfi haverok nő barátnők és ez kell is! Most gondolom fiatalok vagytok még ez ilyenkor még fontosabb nem kötheted le a bartnőd hogy mindenhova együtt menjetek stb ez hoszzú távon nem egészséges! Kell ilyent is engedni néha és ilynekor te is próbálj haverokkal el lenni! kell neked is és neki is pár óra vagy akkar 1 nap! Most ha azt nézed hogy mi volt eddig akkor az nagyon nem jó, lehet hogy ezután nem úgy lesz nem szabad a múltra építkezni! S ha már megcsaltást elé hozták az előbb, tök mindegy hogy ott vagy vagy nem akkor is megtudod csalni ha megakar ha ott vagy! Szerintem ne feszülj ennyire rá erre az egész helyzetre próbáld pozitívan felfogni és te is menj el haverokkal érzed jól magad ilyenkor és ne ezen gyötörd magad a kis szobába otthon! Ez még teljesen normális ha nem gyakran van ha szeretitek egymást ez nem lehet probléma minden kapcsolatba vannak hullám völgyek ha az elején ha a közepén!
2022. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!