Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik a barátom külseje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a barátom külseje,ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

4 hónapja jöttem össze a párommal.

Igazából soha nem volt az esetem, sőt kifejezetten csúnyának tartottam, viszont nagyon jófej, azonnal megtaláltuk a közös hangot. Minél többet találkoztunk, annál szimpatikusabb lett, így már nem is fektettem különösebb hangsúlyt a külsejére, ugyanis világ életemben olyan férfiakkal voltam együtt, akik először nem tetszettek, de aztán megszerettem őket és ezzel párhuzamosan meg is szépültek számomra. Gondoltam most is így lesz, viszont mostmár eltelt 4 hónap és egyszerűen semmit nem találok benne, ami vonzóvá tenné. Amikor alszik vagy vezet, néha vizsgálgatom a testét, gondoltam, ha a kerek egész nem tetszik, keresek a testén testrészeket, fülcimpát, nózit, az ajkait, amire azt tudnám mondani, hogy vonzó. Sajnos semmi, minél inkább nézem és keresem, annál jobban taszít. Ami irtó furcsa és szintén nem tudom hova tenni, hogy ettől függetlenül a szex teljesen jól működik.

Eszméletlen szarul érzem magam emiatt, mert számomra a külső mindig másodlagos volt, soha nem érdekelt a kockás has, hófehér fogak, stb., és folyton azt mondogatom magamnak, hogy nem ez számít, egyszer mind megöregszünk, de nem tehetek róla, ez sem segít. Az utóbbi időben már a szemkontaktust is kerülöm, mert egyszerűen nem tetszik amit látok.


Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Mi lett a vége, idővel el tudtátok fogadni vagy csak rosszabb lett miután elmúlt a rózsaszín köd?


30/N



2022. okt. 8. 10:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Igénytelen is?
2022. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem, kifejezetten igényes.


A külsején viszont olyan dolgok nem tetszenek, amiken nem olyan könnyű változtatni, illetve nem is kérném, ha ő elfogadta önmagát.

Penge száj,kusza fogak,kancsal az egyik szemére, repedezett, lógós a bőre (nagyon kövér volt, 70 kilót fogyott), ferde orr, stb.

2022. okt. 8. 10:35
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
uhh ez durva, leírás alapján elképesztően taszító szóval megértem miért nem tetszik egyáltalán
2022. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem kell Quasimodoval együtt lenni, csak mert belsőre bejön. Én biztos nem tudnék ilyen pasival együtt lenni, bár én adok is magamra annyira, hogy ne kelljen.
2022. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%
Igen azt hittem valami apróságokon van fent akadva a kérdező de meglepett hogy egy enyire elképesztően taszító emberrel van együtt. A külső nem minden, de azért nem szabadna egy szint alá menni, bár igen nem tudjuk hogy a kérdező lehet hasonlít akkor rendben van. De ez sokkolt valósággal
2022. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt egy ilyen barátom. Én szakítottam vele.
2022. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

6-os, mennyi idő után szakítottál?

Megmondtad neki őszintén, hogy miért?

2022. okt. 8. 11:01
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
1,5 év után szakítottunk. Bennem is voltak már ilyen gondolatok az elején amúgy, mint benned. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy szégyellem őt és undorodom tőle. Szex sem volt már köztünk. Egyik este néztem ahogy alszik mellettem és a hideg kirázott már, akkor arra gondoltam, hogy mi a f@szért pazarlom az időmet egy ilyen emberre? Másnap felkeltem és megmondtam neki, hogy elhagyom, de nem mondtam azt, hogy a külseje miatt, hanem az igazat mondtam neki: Egyszerűen már nem szeretlek és nem akarom azt, hogy sajnálatból leéljünk egy csomó időt egymás mellett, úgy hogy én kiléptem. Elfogadta, depis volt nagyon, próbált a lelkemre hatni, de nem hagytam magam. Külföldre költöztem utána és ott megismertem a férjemet, már 8 éve együtt vagyunk gyerek stb… szóval rácsesztem volna, ha maradok, mert igazából én sajnáltam őt ott hagyni, ezért húztam ilyen sokáig a szakítást. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy ott hagytam.
2022. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Te örülnél neki ,ha valaki fordított helyzetben,ezt csinálná veled??? Szánalom ...legyetek inkább barátok.
2022. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as, érdekes volt a sztoridat olvasni.
2022. okt. 8. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!