Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, ha már kiszerettem belőle, de nem akarom bántani?

Figyelt kérdés

5 hónapos kapcsolat 25 és 30 év közöttiek vagyunk, én a nő

Elkezdett hidegen hagyni a barátom, a testéhez sem vonzódom már, hidegen hagy az is ha meztelen előttem. Úgy alakult hogy felváltva voltunk covidosak, két hétig nem találkoztunk, egyszer igen és megint két hétig nem. Észrevettem, hogy gondolok rá, de teher lett írni neki, megkérdezni hogy van stb. Már a nagy szünetek előtt is észrevettem, hogy elmúlt a rózsaszín köd, kevésbé vonzódom és kijöttek életvitelbeli és értékrendbeli dolgok, amik különböznek.

A helyzet, hogy ő nagyon szerelmes belém, a tudtomra is adja, mondja, rámnéz és teljesen őszinte.

Nem szeretném bátnani, de átverésnek érezném ha nem mondanám el, ami bennem van. Szaktsak rögtön, vagy csak mondjam el mi a helyzet és hogy szeretném megmenteni? Vagy modnjam el mi a helyzet és várjam a reakcióját?


2022. okt. 9. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen allj ele es mond el az igazat. Semmi értelme további hónapokig hitegetni. Hiszen ő azt hiszi ugyanúgy érzel mint ő. Jobb az őszinteség még ha fájdalmas is de nem hiszem, hogy 5hónapos kapcsolat után ne tudna tullépni rajta, ez még inkább ismerkedés szerintem
2022. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szaktsak rögtön, vagy csak mondjam el mi a helyzet és hogy szeretném megmenteni?"

Utóbbi egy hazugság lenne, hisz nem szeretnéd megmenteni.

2022. okt. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb mond meg neki és kész.
2022. okt. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pfujj, a kis hercegnő, aki úgy szereti magát, hogy kismagát nem akarja megbántani. Gusztustalan ember és nő vagy.
2022. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
5 hónap az semmi, még kapcsolatnak se lehet mondani, esetleg járás,bébipetting. Na meg ha már most kifulladt a dolog soha nem is volt ott semmi. Részedről biztos nem.
2022. okt. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is az őszinteséget javaslom, hiszen nélküle csak mindkettőtök idejét rabolod. Hogyha látsz esélyt javulásra, beszéljétek meg hogyan, ha már teljesen elengedted, akkor marad a szakítás.
2022. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell bűntudatodnak lennie amiatt, mert elmúlt a langolás, és a jelenlegi érzéseid már nem olyanok, mint amilyenben egy kapcsolatban jól tudod érezni magad. A covidos időszak jó indikátora volt ennek: ez egy fellángolás volt. Nem illetek össze, 2 embert teszel boldogtalanná, ha hazudsz neki és magadnak ezzel a megmenteném-dumával. Szerencsére nincsenek közös gyerekeitek és több tízmilliós hiteletek, hogy egyáltalán felmerüljön ebből a megfontolásból egy mégsem-válás/szakítás.

Hagyd őt elgyászolni ezt, túl fog tudni lépni rajta, ahogy te is túlélted, amikor szakítottak már veled. (Vagy ha még nem volt ilyen, akkor hidd el: túl fogod, akkor is, ha azt hiszed, hogy biztos, hogy nem. :)

2022. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, megfogadom.

#2 szerintem az normális dolog ha az ember ismerkedik, kapcsolatban reménykedik, de mégsem jön össze. Ha mindenkinek minden kapcsolatkezdeménye összejönne, nem lennének szinglik

2022. okt. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!