Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod, hogy kiszerettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy kiszerettél a párodból? Kezdesz kiszeretni?

Figyelt kérdés

Mik a jelek, ti hogyan vettétek észre magatokon? Ezt könnyű észrevenni, észlelni magadon?

Közömbös lesz a másik? Vagy hogy működik?

Majd kérlek azt is írjátok, hogy mennyi ideig voltatok együtt.



2020. ápr. 24. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Onnan, hogy más is érdekel.


Vannak, akik természetesnek tartják a kísértést a kapcsolatban és azt, hogy flörtölnek másokkal, én onnan tudtam, hogy haldoklik a kapcsolat, mikor meglàttam másban is azt a fajta vonzalmat, amit az ember randikon érez... Onnantól nem volt tovább és meggyőződésem, hogy mások számára sincs tovább... Legfeljebb győzködik magukat, hogy ez természetes... A páromat évek óta szeretem és sosem éreztem kísértésnek semmilyen közeledést.

2020. ápr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Még az kezdetek után - kb. 1 év után vagy talán előbb - azt éreztem, hogy IDEGEN TOLLAKKAL ÉKESKEDEK.


Vagyis:mások "rábeszélése" határozza meg az érzelmeimet iránta. (Nem voltunk sokáig "együtt", hamar elromlott minden.)


Az "együtt" szócska MUNKATÁRSI VISZONYT JELENT A MI ESETÜNKBEN!!!


Megbeszéltük a barátságot - és pont.


(Nagy sokára derült csak ki, hogy ELTITKOLTA A VALÓDI KAPCSOLATÁT, AMELYHEZ RAGASZKODIK!)


Ezért voltak olyan vegyes reakciói irántam valójában... már nem lesz "visszaszeretés" részemről. Az Ő részéről?! Furán viselkedik az utóbbi időben, majd hoz valamit a jövő.

2020. ápr. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elég hamar ment. Volt egy probléma, amit nem sikerült jól kommunikálnunk egymás felé, mert sajnos akkor még nem volt túl sok tapasztalatom ebben sem. Az lett a vége, hogy fél év után besokalltam, nem tudtam felfogni, hogy ez a bizonyos dolog miért nem egyértelmű a másiknak, amikor nekem nagyon is nyilvánvaló, úgyhogy a szerelem viszonylag gyorsan átcsapott nálam haragban és sértődöttségbe, és onnantól kezdve már nem érdekelt. Nem lett belőle egyből szakítás, mert a barátaink meggyőztek, hogy maradjak tovább vele, de innentől kezdve már igazából semmi értelme sem volt az egésznek. A szakítás után nem maradtunk barátok, mert tudtam, hogy ő úgyis többet akarna, nem ez lenne a célja, még akkor sem, ha azt állítja, hogy rendben lenne egy barátság. Azóta is voltak újabb kapcsolataim, úgyhogy most már látom, hogy a szakítás utáni barátsághoz elég sok feltételnek kell teljesülnie, ami persze csak az esetek egy részében sikerül.
2020. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Általában valami kézzel fogható oka van annak, hogyha valaki kiszeret a párjából. Ez nem olyasvalami, ami egy idō után csak úgy elōjön. Mindegy, hogy mennyi ideig voltatok együtt, már a legelején is ki lehet szeretni valakibōl, aki kiábrádítóan nyilvánul meg a kapcsolatban.

Észre veszed a hibáit, esetleg változik a kapcsolat folyamán, vagy csak feltárja azokat az elviselhetetlen tulajdonságait, amit elözōleg nem vettél észre.

2020. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után vettem észre hogy már nem szeretem igazán. Észrevettem a hibáit, amik felett eddig szemet hunytam azok előtérbe kerültek. Nem jellemző rám, de észrevettem, hogy vannak más pasik is a környezetembe. Nem akartam már időt tölteni vele.
2020. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Elkezdett idegesíteni. Ez már a vége volt. De tett érte, hogy eljusson ide a dolog.
2020. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Idegesített a jelenléte, kellemetlen volt ha hozzám ért, nem akartam vele lenni, ha belegondoltam, hogy milyen ember, sokkal több negatívum jutott eszembe mint pozitív, okot kellett keresnem arra, hogy vele legyek, nem tudtam elképzelni vele a jövőmet, ha valami jó dolog történt velem, nem ő volt az első akivel meg akartam osztani stb stb. Millió apró jele van ennek.
2020. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Nálam az egyik tipikus jel, hogy elkezd feltűnni valamilyen testi hibája, ami addig nem zavart.

Pl. az egyik hosszútávú kapcsolatomban nagyon szerelmes voltam olyan 8 évig. Aztán egyszercsak észrevettem, hogy milyen alacsony. Csak 1-2 cm-el magasabb nálam. 8 év alatt ez sose zavart, pedig alapból a magasabb férfiak tetszenek, még csodálkoztam is, mennyire tetszik és milyen szexinek tartok egy viszonylag alacsony pasit. Amikor már nem szerettem, elkezdett zavarni, hogy alacsony. A szaga is sokszor lett kellemetlen a számomra. Ami a legegyértelműbb jelzés nálam, amikor felfigyelek valaki másra. Ott vége van a szerelemnek és ritkán fordítható vissza.

Volt egy 2 hónapos kapcsolatom. Ott sose voltam szerelmes, de az elején vonzónak találtam. A végén hirtelen nagyon kezdett zavarni, hogy milyen alacsony és emlékszem, egyszer ahogy előttem ment, olyan nőiesen kacsázott, szinte ringott a csípője, hogy kirázott a hideg.

2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

és volt, hogy féltetek ettől? hogy belegondoltál és úristen lehet kiszerettem, neeee!

vagy tényleg közömbös lesz a másik fél?

2020. ápr. 26. 11:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem féltem tőle, pont, hogy inkább örültem neki, mert rengeteg probléma volt a kapcsolattal és amúgy is vége lett volna, szóval így legalább nem fájt a szakítás.
2020. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!