Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nem fair...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem fair dolog? Ráadásul álszentségnek is gondolom.

Figyelt kérdés

A párom nem szereti a színházakat, nem szeret színházba járni, de azt mondta, ha nekem fontos, velem bármikor eljön, viszont mivel nem akartam, hogy "szenvedjen" ezért egyszer sem hívtam el, inkább elmentem a barátnőmékkel.


Most szombaton volt az egyik legjobb barátjának előadása, nem egy nagy színházban, hanem egy kicsiben, valamilyen kis amatőr társulatnak a tagja, még a belépés is ingyenes volt, annyira nem ismert és annyira kicsi társulat.


A páromat elhívta a legjobb barátja meg engem is, és gondolkodás nélkül igent mondott, el is mentünk, végül pedig megdicsérte a barátját, hogy milyen jól szerepelt, és, hogy mennyire tetszett neki.


Egyrészt ez szerintem álszentség mivel tudom, hogy nem szereti se a színházat, se a színdarabokat, másrészről pedig ha most minden nélkül elment, akkor amikor én hívom el akkor miért mondja azt, hogy ha nekem ez fontos akkor elmegy, de amúgy nem szereti a színházakat?


A legjobb barátjának miért nem mondta azt, hogy csak akkor megy el ha neki fontos?


Vagy esetleg a legjobb barátja fontosabb neki mint én? Nekem is inkább a haverjának kéne lennem, hogy velem is szívesen eljöjjön színházba?


2022. okt. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Veled őszintébb!
2022. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összehasonlításod nem fair. Ha te szerepelnél egy színdarabban, arra is biztos szó nélkül elmenne, ez azért teljesen más, ide se azért ment, mert hirtelen megszerette a színházat, csak meg akarta nézni a barátját, akinek ez fontos volt.

Ha neked fontos lenne, hogy párszor veled is menjen el, akkor kérd meg. Válassz olyan darabot, ami nagyobb eséllyel tetszene neki, a többire meg menj továbbra is a barátnőiddel. Erre se fog nemet mondani, már korábban is mondta neked, hogy a kedvedért elmenne.

2022. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én se szeretem a színházakat, illetve igen, de nem mindegyiket. A többségét nem. De ha jó a darab szívesen elmegyek rá. Ha ismerős hívna egy általa játszott valamire, akkor lehet elmennék, ha érdekelne. Nincs ebben semmi.
2022. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolkodsz.

A gyerekem focizik, meg táncra jár. Alapból egyikre se mennék, de ŐT szívesen megnézem, és ha jónak tartom, meg is dícsérem. Ez hasonló.


Az meg a te döntésed, hogy nem hívod, hanem mész mással. Ő veled tölt időt szívesen, ezért elkísér akár színházba is. Addig is együtt vagytok. Lehet, hogy az előadást nem élvezi annyira, de ha előtte meg utána jót beszélgettek, akkor azt igen.

2022. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bolhából csinálsz elefántot. A barátja biztos nem mondta neki, ha csak miatta menne, akkor inkább nem menjen😂 Meg eleve nem lehet összehasonlítani, hogy te szerepelsz, vagy közönség vagy. Marhára nem ugyanaz.
2022. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondasz sajat magadnak. Nincs olyan hogy nem megy ha te hivod el, mert te nem hivod el
2022. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A két dolog nem ugyan az.


Nem szerintem a bögréket, de ha a legjobb barátom (vagy akár barátnőm) börgéket csinálni és árusítana biztosan vennék és megdícsérném.

2022. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!