Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan párkapcsolat , ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolat , ahol vannak gyermekek , de egyik gyermek sem a párkapcsolatból származik ?

Figyelt kérdés
Én tudtam egy ilyen házasságról , ahol a férj már úgy ismerte meg a feleségét , hogy az már a javából várandós volt . Valamint a házasság után , ismét várandós lett , de az idő alatt , még a férj a sorkatonai szolgálatát teljesítette . Majd több gyermeket nem terveztek , így a házasságban volt 2 gyermek a férj nevén , de egyik gyermeknek sem volt a vér szerinti apja . Még is leéltek együtt sok - sok évet és valójában a halál választotta el őket , mert a férj azóta már meghalt . Mi a véleményetek erről , az ilyen helyzetekről ?

#Fura dolog .
2022. szept. 27. 19:56
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
65%
Leginkàbb cigànyéknàl...
2022. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Vagy akik örökbe fogadtak mondjuk..
2022. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Maslow
2022. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akiket én ismertem , azok fehér emberek voltak . Én így utólag ara is gondoltam már , hogy esetleg annyira nagy volt a szerelem a férj részéről , hogy mind ezt könnyedén meg tudta bocsájtani , feleségének .
2022. szept. 27. 20:22
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak amit te lefestesz, egy másik világban zajlott le, ahol a biztonság volt a fő érték. Ma az már mindenkinek adott, mert van szociális védőháló, így más igényeknek kell megfelelni. Alap középiskolás tananyag, itt a gyk-n meg csípőből semmibe veszik.
2022. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5/ Ebben teljesen igazad van , az egy teljesen más világban zajlott , egy teljesen más generációban .

És való igaz , szüleim is mesélték meg nagymamámék is , hogy az ő idejükben sokkal több mindent , akár ( megaláztatásokat , bántalmazásokat is ) el tűrtek a nők a férjüktől , de akkor sem váltak el , részben a vagyon egyben maradásáért , meg akkoriban a válás egy szégyen foltnak számított .

2022. szept. 27. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Ismertem hasonlót, rokonom a férfi. Ő is úgy ismerte meg a feleségét, hogy terhes volt, elhagyta a pasi. Ő meg úgy volt vele, hogy ez a sors keze, mert neki nem lehet gyereke. Később született még egy gyerekük, értelemszerűen az se a rokontól. Ők azt mondták, hogy mesterséges megtermékenyítés, de az elég drága, szóval mindenki azt pletykálta, hogy a felesége engedéllyel ment máshoz teherbe esni. Őket is a halál választotta el, de a nő halt meg viszonylag fiatalon, 59 évesen.
2022. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy ez nem normális dolog, de gondolom a férfi sem lehetett 100-as. Nekem senki ne akarja már ezt az élethelyzetet normálisnak beállítani....😧
2022. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek egy olyan családot ahol nincs közös gyerek. Kb 30 éve házasodtak, akkortájt még nem volt különleges hogy 25 éveseknek már több gyereke volt, az elvált feleség három gyereket hozott, a férje egyet (nem tudom az okát hogy miért nála volt és nem az anyánál), ezt a négyet nevelték fel együtt, közös sose született. Azóta is együtt vannak.
2022. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
A dédszüleimet tudom mondani. Dédnagyanyám szerelmes volt egy férfiba, de azt elvitték a frontra, nem került elő sokáig. Akkor összeházasodott egy másik férfival, lett két gyerek. Aztán ezt a férfit is elvitték, ő meg is halt. Váratlan fordulatként pedig valahogy hazakeveredett az elveszettnek hitt első szerelem. Elvette dédnagyanyámat, és az elmondások alapján a sajájaként szerette a gyerekeit, de nekik nem született már. Azt mondjuk nem tudom, hogy azért mert nem akartak, vagy csak nem jött össze. Én ezt a sztorit anyám elmondásából ismerem, imádta ezt a nem vérszerinti nagyapját.
2022. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!