Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szünetel egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szünetel egy kapcsolat csak rosszra lehet gondolni?

Figyelt kérdés
A párommal a sok veszekedés miatt , azaz pontosabban ő az én veszekedéseim miatt eltávolodott tőlem(igaza volt beismerem, de megbántam csak már késő) Most ő gondolkodási időt kért, hogy had gondoljon át kettönket. Szerintem fél tőlem, hogy ha újból kezdjük megint sokat vezsekedünk,mert mindig gyomorideget csináltam neki :( Annyira sajnálom,de már sokat sírtam utána, tehát már megváltoznék, mert az eddigi kapcsolataimban soha nem voltam ilyen, de bevallom, kicsit az elégedetlenség vele, az váltotta ki a viselkedésemet.De most rájöttem, hogy félek, elveszíteni,mert nagyon szeretem, de lehet már késő,mert a képbe jött egy másik lány. Azt mondja nem csalt még meg,de szerintem igen :( Viszont akár mikor hívom jön hozzám is, tehát érdekes.A szex kifogástalan, és azt fújja, hogy szeret, és hiányzom is, de nem tudja mit csináljon.Ez mit jelent?mondjak le róla? a tegnapi napon megtettem, és ő hozzá fűzte, jobban öreülne ha nem mennék mindjárt ismerkedni,mert úgy érzi megbánja sokat várat engem.Meg hogy rettenetesen fájna ha mással lennék, hagyjam egy kicsit, és ne ismerkedjek.NYugtassatok meg, hogy nem csak rosszra kell gondoljak evvel,hanem rendbe jöhet még.Voltak, és vannak kapcsolatokban mosolyszünetek, és működnek újra.Nem?Érzem, hogy szeret, és nehezen válik meg tőlem, de mégis határozatlan.ha megakar válni tőlem, miért ölelget, puszilgat, tökéletes a szex, és mondja elalvás előtt, hogy szeret, meg egyébként is?nem értem.Mindenesetre, most megmondtam a magamét, hogy akkor engedjen el ha nem kellek neki, és ha esetleg meggondolja magát jelezzen, és én meg majd meglátom mit akarok majd.Jó ez így?Mi van ilyenkor?
2010. szept. 27. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a veszekedések oka?
2010. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már maga a szünet is rég rossz. Ott már abba kell hagyni a dolgokat. Egy kapcsolat nem egy film vagy egy játék, amit szüneteltethet akármelyik fél, ekkora luxust egy kapcsolat nem bír el komoly veszteségek nélül (bizalom pld). Én annál sokkal jobban tisztelem a páromat, hogy ilyet tegyek vele.
2010. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én voltam az oka, hogy elégedetlen voltam, sokat hasonlítottam a volt páromhoz, mert én őt úgy veszítettem el, hogy elvették tőlem, és valójában sok tulajdonságot akartam volna a a mostaniban újra látni a régiből.Ezt tudattam is vele, sokszor megsértettem, és bántottam egyszerüen mert olyanom volt.Egyszóval nem hibáztatom 100%-ig azért sem ha mással van most :( Viszotn most jöttem rá, hogy mennyire szeretem, és megváltozok,csak kapjam vissza.Érzem is rajta hogy meginog a döntésében, hogy mintha kellenék még, de mégsem akar belevágni.SZerintem alakulóban van a másik, aki nem bántja úgy mint én régen, viszont ott a mi sok szép felejthetetlen emlékünk,amit a mostanival meg nem élt úgy át./mi elég páratlanul, kalandosan jöttünk össze/ életem legszebb kapcsolatának eleje volt vele :) egébként csak 1 éve vagyunk együtt.Viszont érzem, hogy még szeret,mert nem lenne féltékeny, hogy merre járok, és mondja hogy ne csaljam meg.Igaz ez hülyén jön ki,de mégis valami reménysugár nem?Meg közbe szól az is most hogy nincs munkám, és ritkábban tudunk találkozni,mert ő nem ott lakik ahol én :( Elég költséges.Azt is mondta a napokban, hogy költözzünk össze, akkor megoldodik minden szerinte.nem tudom mi ez
2010. szept. 27. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, hogy elveszítsd. Én nem bocsájtanék meg neked hiába bántad meg.
2010. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!