Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel együtt vagyunk 14 hónapja -komolyan tervezünk- és megkérdeztem milyen gyürü az a kezeden? Azt mondta az exétöl kapta és elég drága. Nekem ez annyira nem tetszik. Söt, kifejezetten zavar. Ki mit gondol? Jogosan kérném, hogy ne hordja?

Figyelt kérdés
Viszont tölem vára eljegyzési gyűrűt, hozzám nönne.

2022. okt. 11. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Fontosabb neki a külsőség és a pénz, a házasság mint te.
2022. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Vagy csak gondolja hátha te drágábbat veszel...
2022. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
El ne vedd az ilyet!
2022. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Háááát....

Én nem vagyok az, aki szerint az exnek még az emlékét is sóval kell behinteni... És azt is éretlen butaságnak tartom, amikor valaki szertartásosan eléget mindent, amit az extől kapott, válogatás nélkül, sőt, még a saját ruhatárából is azokat, amikben az exszel volt randin.

De azért egy gyűrű az szimbolikus dolog. Nekem sem tetszene. Az biztos, hogy ha azt hordaná, tőlem ugyan nem kapna eljegyzési gyűrűt. Legyen már annyi tisztelet benne, hogy nem hord olyasvalamit, ami egy másik pasashoz való tartozást szimbolizálja.

Ráadásul volt "szerencsém" többször is megtapasztalni, hogy az ilyesmi mögött elég gyakran egyfajta vágyakozás húzódik meg.

2022. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy drága karórám, amit az exemtől kaptam, szoktam hordani, miért ne? Nekem az csak egy ékszer, tökmindegy, kitől van, nem rá emlékeztet. Persze ha bele lenne gravírozva a neve vagy ilyesmi, akkor nem hordanám.
2022. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ja várjunk, az exe eljegyezte és azt a gyűrűt hordja? Mert az természetesen gáz.
2022. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez nem eljegyzési gyürü, hanem csak egy gyémántgyürü, de ér vagy 1000 €-ót, viszont akkor is zavara a dolog. Egy ruhára azt mondanám egye fene hordjad, vagy a telefonodat is használd csak ha töle kaptad, ez nem izgatna, na de ha folyamatosan sétálunk kézenfogva úgy hogy az exétöl kapott gyürü van a kezén, na az már igen!!

Ebböl már volt gond, mert múltkor rákérdeztem egy másik gyürüre. Na az a volt férjétöl kapott eljegyzési gyürü volt.(ez még elötte volt) Mondom ezt légyszíves most vedd le.

Most meg kiderül, hogy van másik gyürü is a kezén, csak a következö exétöl....

Szuper.

Ès én leszek a problémázós ha megkérem, hogy ne hordja.

2022. okt. 11. 11:05
 8/16 A kérdező kommentje:

#5 ös

Egy karóra még azért más, de egy gyürünek szerintem sokkal szimbolikusabb a jelentése.

Ès gondolj bele, ha tölem is kap akkor majd felmutatja a kezét és elmondhatja, hogy a 3 ujjamon 3 különbözö pasitól kapott gyürü van?

Ebböl kettö eljegyzési egy meg csak sima, de az a legdrágább!

2022. okt. 11. 11:08
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Karórát én is hordok. Első évben kaptam az e től, 6 évig voltunk együtt. Úgy hozzám nőtt hogy el is felejtem kitől kaptam, az időt mutatja. Amúgy nem extra, egy esprit óra
2022. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de te kifogtál magadnak egy aranyásót.

Egyik kezén egy félmillás gyűrű az egyik exétől, másik kezén egy félmillás gyűrű az ex-férjtől...

Félre ne érts, nem arról van szó, hogy ne tenne meg az ember bármit azért, akit szeret. De az ilyen felszínes, pénzéhes hozzáállás mindig is taszított. Le merném fogadni, hogy tőled is legalább fél millás gyűrűt vár el eljegyzésre. (Aztán utána ki tudja, meddig marad veled.)

Értem én, hogy az a gyémántgyűrű sokat ér... de akkor is egy szimbolikus dolog.

Az pedig már rég rossz, ha valaki a gyűrű árában méri, hogy mennyire szeretik.

Én párszor azért átgondolnám, hogy tényleg vele képzelem-e el a jövőmet.

2022. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!