Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan kifejezetten kövér hölgy,akit a párja vagy expárja nem vállalt fel nyíltan,csak titokban találkoztak? Milyen érzés ez?

Figyelt kérdés

Sohasem értettem meg,hogyha egy férfinak a nagyon kövér nők tetszenek,miért nem vállalja fel nyíltan? Miért szégyenli azt,ha kövér a partnere?

Én sajnálom azokat a nőket,akik így vannak.



2021. aug. 28. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Kifejezetten kövér vagyok és soha senki nem szégyellt engem. Akit ismerek hasonló alkattal, azok is boldog kapcsolatban élnek.
2021. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már többször olvastam olyat,hogy egy kövér nő panaszkodott,hogy csak szexre kellett,az utcán nem mutatkozott vele a partnere.Szégyellte.....
2021. aug. 28. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy túlsúlyos csoporttársnőm 110 kiló volt, és úgy oszlott el rajta a zsír, hogy a lábára és a fenekére ment a nagy a része. Tehát aránylag normális felsőtest (melle kisebb volt, mint az enyém, én voltam akkor 63 kg). Az arca, haja nagyon szép volt, rossz ilyet leírni, de testalkata meg nagyon aránytalan volt. Neki volt egy barátja évekig, aki nem vitte sehová, csak titokban voltak együtt, de ezt közölte is vele a srác. Tehát közölte vele, hogy ő nem vállalja fel társaságban.

:(

(offolok: A vicc az, hogy az így felgyülemlett frusztráltságát úgy próbálta levezetni, hogy az én kapcsolatomat fikázta, leszólta a barátom külsejét stb.)

2021. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kövér a párom (100+ kg). Soha nem szégyelltem, és nem is fogom. :)
2021. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
110kg vagyok, nem lenne olyan párom aki szégyelne velem mutatkozni. Ez szerintem első randin biztos kiderülne.
2021. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez az élet rendje. Ha nem képes valaki felvállalható mértékben duci lenni az az ő baja...
2021. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!