Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom onlyfans r...ncokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom onlyfans r...ncokat követ instagramon. Ez egy erős red flag?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre milyen nőket követ. Akadt köztük néhány, akiknek onlyfans oldalaik vannak. Undorom a páromtól, mert tudom, hogy rágerjedt olyan ku..kra, akiknek semmi tartásuk, és 5 dollárért láthatod mindenét. Hányingerem van, azt érzem nem vagyok elég jó neki(pedig elvileg elégedett a szexuális életünkkel)

Ki volt már ilyen helyzetben? Mi a teendő?



2022. okt. 11. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki, ne szenvedj vele. Ismerkedtem több sráccal is, ugyanezt csinálják, az egyik 1380 nőt követett.. ez egy ilyen világ már, nem bírják ki, hogy ne kövessék ezeket a repedtsarkúakat. Ne pazarold ilyen gyökérre az időd, ezt tapasztalatból mondom, első ilyet meglátom már nem is érdekel az adott személy. Jobbat érdemelsz! :)
2022. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Elégítsd ki rendesen akkor majd nem veri másra a farkát.
2022. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítóoknak tartom, de mindenkinek másak a határai
2022. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van ismerősöm, aki onlyn fenn van, de egyébként meg nem mondanád róla. Szexi képeket tesz ki, de csak fehérneműben. Azért csinalja, mert jó pénz van benne relatív kevés befektetett munkával. Meg tudom érteni, ha valakinek vonzó ez a lehetőség. De csak ettől nem lesz valaki qva.

Márpedig, ha valami ilyen tartalmat néz, megsincs minden rendben. Lehet, hogy kívánni kivan, de már nem érez irantad semmit.

2022. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%

Szóval aki fehérneműs online csajoknak fizet, azzal nincs rendben minden, de aki lehúzta ezeket pénzzel, az tök rendbem van?

Szerintem meg zsák a foltját.

2022. okt. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Simán leq -zák az ilyeneket aki ismeri.

Igazi férfi nem instázik, keress olyat

2022. okt. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hat aki hülye, és fizet azért, amit otthon is megkapna, arra mit mondjak, hogy egy langelme?
2022. okt. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
#18 az éttermes kaja mindig jobb mint az otthoni párizsis zsemle
2022. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Undorom a páromtól"

Akkor itt már nincs min agyalni. Szakíts vele, és keress egy olyat, aki neked viselkedésében is megfelel. Tök mindegy, hogy kinek mi fér bele. Itt az a lényeg, hogy neked ez tolerálható-e. Ha nem, akkor nem ti vagytok a megfelelő társ egymásnak.

Egyébként személy szerint is bunkóságnak tartom, és az érzéseit is megkérdőjelezném. Nem arról van szó, hogy még csak véletlenül rápillanta sem lehet másokra. De amikor szinte már csapja a szelet nekik, miközben van barátnője, az egyrészt megalázó, másrészt meg nem vall szerelemre.

2022. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%

#4 "Kezdjük ott hogy nincs is instájuk a normális felnőtt férfiaknak"

Sőt, egy igazi, fenőtt férfi internetet sem használ.

Azért nem kéne kisarkítani a dolgokat! Semmi köze a normalitásnak és a férfiasságnak ahhoz, hogy milyen közösségi oldalakra van regisztrálva. Annak, hogy ott hogy viselkedik, annak már nagyobb jelentősége van.

2022. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!