Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam túl erős a ragaszkodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam túl erős a ragaszkodás, vagy nála enyhe?

Figyelt kérdés

Közel lakunk egymáshoz, lassan fél éve vagyunk együtt, heti 3x találkozunk.


Hosszú napom volt, ezért gondoltam, rákérdezek, átmenjek-e, miután hazaért. Én mindig előre veszem őt, ha van valamilyen esemény (pl. Ha tudom hogy össze szeretne futni, mondjuk 1 órával kevesebb ideig vagyok valahol, benne viszont hasonló nem igazán merül fel. Nem tudom, hogy ez a kezdeti "rajongása időszak" hiánya-e, vagy én vagyok a túl ragaszkodó.


24/L



2021. nov. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Lazíts. Azért, mert más az életritmusa, munkája, programjai, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem vagy az előtérben.

Nem lehet, hogy általában jobban ráérsz, mint ő?

Amikor dolgozik, tanul, valamilyen fontos dolgot intéz, stb., akkor nem te vagy a cselekvéseinek a központjában. Ott vagy a tuda alattiban, de akkor és ott nem te vagy a fókuszban. Ez a normális.

Ha beszólsz, hogy most ráérsz soron kívül, s ő azt válaszolja, hogy most nem jó, más dolga van, az nem jelenti azt, hogy téged háttérbe szorít.

Ne légy gyerek.

2021. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha így hívogatod, előbb utóbb megun mert nyeregben érzi magát. Hagyd hogy törje ő magat kicsit, hadd legyen férfi
2021. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

2-esnek!

Nem azért, mert nyeregben érzi magát, hanem azért, mert a kapcsolat haláls, ha az egyik állandóan ott liheg a másik nyakában.

2021. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lihegés, ha valaki intenzívebben érzi a másik hiányát, de kinek mi.

Amúgy szerintem túl lelkes vagy. Megkaptam ezt a jelzőt én is. Szóval, szerintem kicsit vegyél vissza, nyugodtan tehet érted ő is!

2021. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!