Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy tènyleg èn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy tènyleg èn vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
A barátommal kèt hónapja vagyunk együtt sajnos a.munkája miatt csak hètvègèn tudunk találkozni .Nekem munkahelyet kellett váltanom azt mondta hogy ha esetleg ott találok munkát ahol a lakasa van nyugodtan oda költözhetek .Nem jó nekem hogy ilyen keveset találkozunk meg hètköznap ugyebár nem is látom van hogy telefonálni sem tudunk mert neki nem jo. Ès azt mondta mikor legutoljára össze vesztünk hogy èrzelmi terrorba tartom őt mert azt kertem sajnos tudom ez hiba volt de hogy valaszon a munkája es köztem . Nem tudom valóban èrzelmi terrorba tarthatom mert azt szeretnèm hogy estènkènt együtt megbeszeljük a napot ès együtt aludjunk el ?
2022. okt. 12. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan szakítanék valakivel, aki 2 hónap után ilyennel jön. (Mondjuk olyannal is, aki kb. semmi kontakt után magához szeretne költöztetni. 🚩🚩) Nem látom sok értelmét ennek a kapcsolatnak.
2022. okt. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez szakítás.
2022. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hónap után ez azért elég meredek😅 én 1,5 év után sem mondanék ilyet a páromnak, pedig mi is csak hétvégén találkozunk.
2022. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Manipulatív kis hülye, akinek felettébb kellemes, hogy van, akit dughat, de többre nem vagy jó neki.

Te meg naiv vagy, és befolyásolható.

Ha már ez a kérdés komolyan felmerült benned, akkor szakítás után feltétlenül keress fel egy pszichológust, mert nagyon komoly önértékelési problémáid vannak.

2022. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindkét fél irányából ez ezer sebből vérzik.

Az, hogy ő sokszor ignorál, eleve nem jó ómen. De az, hogy te ilyen dedós álasztás elé állítod, nálam azonnali szakítóok lenne.

2022. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat kuka.
2022. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!