Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha másfél hónap után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha másfél hónap után még nem feküdtünk le? Szakíthat emiatt velem?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 év fölött vagyunk, egyikőnk sem szűz. Én vagyok a férfi. Mivel kollégiumban lakok 2 másik férfial akik mindig ott vannak, ezért nemtudom hova felhívni. Ő egyszer felhívott magához, de akkor hazamentem mert elég kemény hasmenésem volt. Azóta eltelt 2 hét, és másfél hónap alatt csak a csókig jutottunk. Attól félek friendzoneolni fog, mert azthiszi nem is kívánom őt, pedig nem így van. De ha nem hív fel magához, akkor nemtudok rámászni. Én meg nyilván nem mondom, hogy menjünk már fel hozzád.


Vagy túlgondolom, és a lányoknak a szex nem olyan fajsúlyos, és ráer szépen lassan, jön amikor jön?



2022. okt. 14. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jó. Ha nem vagytok szüzek, mégis meddig akartok várni?
2022. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk mondjuk a barátom a harmadik randin lefektetett, mert kívánt - előző két randin volt csók, simogatás...


Nem ellenkeztem ;), és hét éve együtt élünk.

2022. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcas vagyok, 25/L-kent valaszolok:

Igen, nem szeretjuk, ha valaki csak azt akarja es mondjuk az elso randin mar fel ora utan meg akar fektetni. De masfel honap utan mar senki nem fog rajta kiakadni, hogy micsoda szemet szoknyapecer, csak arra utazik. Pl mi a mostani baratommal a harmadik randin lefekudtunk, 2,5 honapja vagyunk egyutt, de a harmadik tali ota egyertelmu, hogy minden szabadidonket egyutt toltjuk es hetkoznap+ 1-2x hetvegen is egyutt alszunk (tavkapcsolat), karacsonykor meg osszekoltozunk.

Igazad van abban, hogy a noknek is kezdemenyezni kell, de azert az elso egyuttletnel inkabb engedjuk, hogy a ferfi lepjen. Es a kommunikaciot nem ugy ertettem, hogy elso randin megbeszelni, hogy na akkor majd 2 het mulva oralozunk, harom het mulva meg lefekszunk. Ugy ertettem, hogy van egy problema, a szex hianya es azt meg kellett volna beszelnetek, hogy haho, nincs szex, ennek mi az oka? Es akkor te elmondhattad volna, hogy nagyon is akarod,csak nalatok nem lehet es te nem akartad magad meghivatni,o meg elmondhatta volna, hogy igazabol azt hitte, hogy te nem akarod. De egyebkent szerintem nem tabu a szexrol beszelni ismerkedes alatt sem, altalaban olyankor is azert felmerul 1-1 tulfutott tema, incselkedes.

Egyebkent ugyanigy jartam egyszer anno, en is belefaradtam es mar nem tudtam ferfikent nezni a sracra, pedig en fel is hivtam magamhoz :D (Azota egyebkent baratok vagyunk.)

Egyebkent sajnalom kerdezo, de hidd , tanulopenznek jo lesz

2022. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem amúgy ez meg eléggé nőtől függ, hogy ki mennyit vár meg kinek mia jó tempó.

Én pl elég különc vagyok ilyen téren, én úgy vagyok vele, hogy előbb csók, járjunk, és ha már fixen érzem lelkileg a stabilitást, akkor mehet a szex. Én pl. nem tudok úgy szexelni, hogy nincsenek mély érzéseim a pasi felé.

Megértem, hogy engem emiatt meg a pasik offolnak, nem egymást keressük, ennyi.


Csak ezt azért írtam le, mert lehet erre is példa, szóval az nem törvényszerű, hogy másfél hónap után mindenki örülne a szexnek, nyilván többen várják, mint akik nem, de van ilyen is mint én.

2022. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egyszer ilyen helyzetbe kerülsz, akkor nyugodtan elmondhatod, hogy csináljatok már egy romantikus vacsorát kettesben, amelyre ti magatok főzitek meg a kaját, de mivel te 2 másik csávóval laksz, nem szívesen magadhoz szerveznéd a dolgot, mi lenne, ha inkább nála.
2022. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Középiskolás koromban az első randinkon lefeküdtünk. Azóta már a feleségem és 8éve vagyunk együtt.
2022. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-essel értek egyet, én nem tudok idegennel szexelni. És 30 felett vagyok, soha nem tudtam, soha nem fogok tudni.
2022. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!