Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek engednétek a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek engednétek a férjeteknek hogy beleszóljon abba hogy műkörmöt viselhettek-e illetve hogy milyet?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ő dönt a saját kezeiről, én is a sajátomról.
2022. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Kikérném a véleményét, de azt nem tűrném el, ha korlátozni akarna (nem is tenné egyébként).
2022. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Egyébként a véleményét meg szoktam kérdezni, tulajdonképpen neki tökmindegy általában.

Volt már neonszínű épített körmöm is, meg rövid natúr is, mikor milyen kedvem van. Neki mindegy, legalábbis nem a körmeimtől függ hogy szeret-e.

2022. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Férfiként mondom, hogy a barátnőm nem a tulajdonom. Mondjuk azt tudja, hogy mennyire gáznak tartom a műkörmöt, és ő is hasonlóan vélekedik erről, de ha valamiben nem egyezne a véleményünk, akkor sem lenne jogom megtiltani. Persze, az is igaz, hogy nem is csinálnánk olyasmit, ami a másikat zavarná. Valahol nekem legalábbis természetes, hogy tetszeni akarok annak, akit szeretek.
2022. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Körmös vagyok, a legtöbb hosszt, formát, díszítést a saját kezemen próbálom ki először.
2022. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem <3 :)
2022. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem
2022. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmiben nem dönthet a férfi, de bele sem szólhat. Igazából miért is lenne velem ha nem tetszik neki valami rajtam. Legyen azzal aki tetszik neki és nem kell csesztetnie semmiért.

Egyébként nincs műkörmöm, sose volt rá szükségem, van sajátom és hosszúra megnő. Hosszú hajam volt mindig is, senki kedvéért nem vágatnám le. Vékony vagyok, senki kedvéért nem gyúrnám ki magam, nem tetováltatnék, nem plasztikáznék stb.

2022. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%

Feleség műkörömmel.

Ha orvosnő lennél heti 2-3 ügyelettel vagy ügyvédnő ... nem törnéd ilyeneken a buksi fejedet.

Nagyon ráérsz. Keresed magadat, de nem találod?

2022. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt tudom h a vörös körmöt szereti. Mikor zöld volt, mondta hogy ez most nem tetszik, akkor utána alkalommal pirosat kértem. De azóta volt kék is, szóval én döntök de nyilván a társának is tetszeni akarok. De szeretem a pirosat is, ha nem szeretném sztem azért néha akkor is kérném
2022. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!