Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek Adnátok esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty29 kérdése:

Mit tennétek Adnátok esélyt vagy elengdnetek a parotokat? Elkernetek a telefonjat a ferjeteknek hogy atnezzetek? Megrendult a bizalom. Amig en a korhazba fekudtem a kislanyunkal mivel veszelyben voltunk mind a ketten o csajokkal irogatott mai napig

Figyelt kérdés
Már irtam korábban a sok furcsaságról a kifogásokról amit tapasztalok a hazasságunkban. Szivem szerint hagynám menni hagynám kilepni az eletünkből csak mert nem érzem jól magam a hazassávunkba nem figyel ram meg kell mindig ismetelnem a dolgokat ha kerdezek vagy mondok valamit majd a sokszoros visszautasítas. Szerintem kulon kene tolteni egy kis időt de azt mondja ilyen nincs
2020. jún. 10. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Oké, akkor 15600065. alkalommal is leírom!


1.: A legtöbb férfi SOHA nem akar gyereket!


2.: Pár éve volt az ELTE-n egy tanulmány. A férfiak többsége a terhesség 2. fele, és a gyerek 1. szülinapja között lép félre első ízben.


3.: Van lóvéd külön menni? Ha van, tessék csomagolni!



Egy FÉRFI.

2020. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérném el ezek után a telefonját, nem nézném át, ebben a kapcsolatban annyi alapvető probléma van, hogy ez a része már igazán lényegtelen. Én nem tanítanám ezt a párkapcsolati mintát a lányomnak és nem lennék hajlandó egy ilyen emberrel tovább szenvedni. Abban igaza van, hogy a szünetnek semmi értelme, ezen a sok szaron az már nem segít.
2020. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig mondja higy szeret es hogy hozzam a leghusegesebb majd valasztas ele allit hogy menjen vagy maradjon mert szovatettem hogy alig foglalmozik velink 2 hetente megy kikapcsolodni en meg itthon a 2 gyerekkel aztan ha menni akarok valamerre meg ker hogy ne mer hatha valami tortenik velünk. En kinyalom a segget szo szerint
2020. jún. 10. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondja mondja mondja. Az, hogy mit mond, az teljesen lényegtelen, a szavak csak szavak. A tettei beszélnek, de ha neked ezek után se elég indok, hogy elhagyd, akkor további jó szenvedést meg önámítást, hogy majd megváltozik.
2020. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el kell engedni. 40/F.
2020. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ezért, ezért és ezért a tényszerű dolgokért megrendült a bizalmad, amit segíteni kéne rendbehozni. Ha ő is akarja és vétlen, akkor mutassa a mobilját, ha nem akarja, akkor meg menjen isten hírével.
2020. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akartam irni komolyan de aztán......Minek???A kérdező úgyis marad nem változtat egyszer már irt azóta is ebben a kapcsolatban van.Majd pár hónap múlva megint kirak egy ilyesmi kérdést.
2020. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!