Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt valakivel hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég fura a helyzet. Két évvel ezelőtt egy év után szakítottam az akkori barátnőmmel, aminek az volt az oka, hogy az anyja, nincs jobb szó rá, gyűlölt az első találkozástól fogva (szerintem azért, mert nincs diplomám, "csak" jól kereső "tróger" ács vagyok). Módszeresen ellenem hangolta, a végén már azzal jött az exem, hogy fél, nehogy túl durva legyek vele szex közben, mert minden férfi ösztönösen ilyen... Nagy nehezen elmondta, hogy honnan vette ezt. Kedves "anyukája" eközben kerítősködött is, és összehozott a lányának egy frissen végzett jogászt. Vele amúgy az exbarátnőm le is feküdt, amíg még együtt voltunk. A megcsalást nagyon nem szeretem, undorítónak találom, dühömben az exbarátnőmet és az anyját is undormánynak neveztem, amikor szakítottam a csajjal. Utána amúgy akivel összejött (a jogász) meg is keresett, hogy a stílusért kérjek bocsánatot, mert meg fogom bánni... Nem kértem.


Ma írt nekem a csávó facebookon (nem vagyunk ismerősök amúgy, de megtalált), hogy szeretne beszélni velem, komoly dologról van szó, de biztosít, hogy nem akar rosszat. Ragaszkodik a személyes találkozóhoz. Nem tudom, hogy találkozzak-e vele, a kíváncsi természetem afelé hajt hogy igen, de nagyon fura ez az egész...


2022. okt. 14. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
A kíváncsiság miatt engem is hajtana a dolog. Esetleg egy jól látható nyilvános helyen tali?
2022. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez a ma esti kamu?


Ha mégsem, egy telefon bőven elég. Egy idegenre, főleg az exem új párjára biztos nem pazarolnék időt, hogy x helyen találkozzak vele. Ha annyira fontos neki, telefonon is el tud érni.

2022. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Pont nem érdekelne egy vadidegen ember. :D


Ha valami akar, írjon mélt, aztán eldöntöm, hogy mit kezdek vele.

2022. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
OK, hogy nem akar rosszat, de kinek akar jót?
2022. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Pont lesz*rnám. Semmi közötök egymáshoz. Ha akar valamit, írja le. Miért kéne neked vele foglalkozni?
2022. okt. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Ők még együtt vannak? Fura egy helyzet. Ha nem írja le tömören a lényeget mailen akkor nem taliznék vele.

Szerintem olyasmit szeretne tisztázni amit rólad mondott a csaj neki, ezt akarhatja kinyomozni hogy igaz e. Illetve jogászként szeretné tisztán látni a másik oldal verzióját is. De ez csak tipp.

2022. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Vagy a csaj terhes tőled.(?)
2022. okt. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
- vagyis VALAMELYIKŐTÖKTŐL.
2022. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Vagy a csaj anyja elkezdte utálni a jogászokat is, mert rájött, hogy rosszabbak, mint az ácsok, és klubot szeretne alapítani.
2022. okt. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan már, mennyi megaláztatást akarsz még elviselni? Lecserélnek pusztán azért, mert nem vagy elég kék galléros, és akkor még Mr. tökély akar veled személyesen találkozni? Engem is érdekelne, de van annyi tartásom, hogy vigye azt a r.ibancot, akit egy diploma simán átcsábít, és még annyira se képes, hogy előtte szakítson. Majd őt meg dobja nyugodtan, ha anyuka rájön, hogy egy frissen végzett jogász max papaíron jó parti, meg akkor, ha egy bűn gazdag família sarja, ahol van hova beülni, mert ha magának kell kapaszkodni a ranglétrán, akkor az még sokáig vagy csóró kis ügyvédjelölt lesz, vagy átalos keresetű emberke, amíg le nem szakvizsgázik... Menjenek a pi..ba, én a helyedben örülnék, hogy megszabadultam ettől a famíliától, és kellene a halálnak egy ilyen nő! Rá se tudnék ezek után nézni!
2022. okt. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!