Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodása?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt, egyutt elunk.

Tegnap nagytakaritottam, amig o jatszott a gepen, majd fogta magat es egy szo nelkul elment 2kor. 4ig takaritottam, o fel6-kor jott haza mint kiderult foci meccset ment nezni.

Nekem allt, hogy amikor o elment mirrt nem volt kaja, miert csak leves volt. Mert mondom a masodikat nagytakaritas utan megcsinalom. Meg is csinaltam. Nem evett belole. Ma sem

Majd azt mondta elege van, el kell gondolkozzon a kapcsolaton, nem erti hogy lehet meg velem. De ezt mind emelt hangnemben. Amikor mondtam az erveimet nyugodt hangnememben o csak vigyorgott es nem ertett egyet semmivel.


Semmit nem csinal itthon. Kb ugyanannyit dolgozunk de neki meg pluszban a pentek is szabadnap.


Nekem pattog allandoan, mindig a kaja miatt, pedig van, es csinalom. De ha 2x eszik belole, harmadszor nem fog es elvarja csinaljak ujat.


Azzal ervel,h o keresi a tobb penzt es bevasarol. De en meg megcsinalom a kajat, mosok, takaritok.


O kijelentette,h nem fog segiteni semmiben mert en vagyok a no.


Most epp szakitott. Csunyan beszelt velem. Nem latja az en oldalamat soha.

Bekussoltatott. Szoszerint azt mondta tobbszor,hogy kussolsz.


Ugy erzem hibaztam, mert tegnal nem 2re keszult el az ebed, mert o akkor szokott ebedelni ugy.szokta meg otthon, hanem 4kor.


Mit tegyek? Ilyen miatt szakitani?



2022. okt. 16. 12:37
1 2 3
 1/27 Depressziós vagyok, hagyj.. ***** válasza:
100%

Elég volt a kérdés elejét elolvasni, hogy felmerüljön bennem, hogy 5 év alatt nem jöttél rá, hogy egy paraszt? Amiket írsz teljességgel lehetnek szakító okok. Így nem viselkedünk a másikkal, mi az, hogy elvárja, hogy legyen kaja, meg takaríts meg stb és még felemeli a hangját.


Bár szerintem a kérdés kamu. Ennyire buta nő nincsen aki ezeket képes eltűrni.

2022. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen barmot dobd ki azonnal. Ne tedd ki magad megaláztatásnak, nem kötelező egy ilyen sudribunkó mellett töltened az életedet.
2022. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már rég volt előzménye, csak te annyira eltrükölsz a kis világodba (amúgy sokan mások is), hogy nem veszed észre a nyílvánvalót. Ő már érzelmileg teljesen eltávolodott tőled, vagy mert van más, vagy mert már nem elég neki ez az élet.


A szakítást el tudod ódázni, de elkerülni nem fogod. A kérdés most az, hogy el tudod addig engedni őt, amíg a szép része megmarad emléknek, vagy addig húzod a dolgot, amíg már csak a keserűség és gyülölet marad benned meg (rosszabb esetben magad íránt is).

2022. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Van hová menned? Kié a ház/lakás ahol laktok?

Vagy te is egy olyan nő vagy aki teljes mértékben a pasijától függ?

Szerintem költözz el (szülőkhöz, albérletbe, ha nem a tiéd a lakás), hogy legalább a méltóságod megmaradjon. Ha nem akarod az egész életedet cselédként, szolga üzemmódban leélni akkor változtass!

Most gyakorlatilag egy csicskás vagy, akivel úgy beszélnek mit egy kutyával.

Kell ez neked?

2022. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1-es. Nem kamu, bar az lenne!
2022. okt. 16. 12:47
 6/27 A kérdező kommentje:
Kozos alberletben lakunk messze a szuloktol, en is dolgozom
2022. okt. 16. 12:48
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu, akkor én nagyon szomorú vagyok, hogy nem tanítottak meg a szüleid semmire….! Sem arra, hogy működik egy férfi, sem arra, hogy egy normális párkapcsolat. Magadat sem becsülöd semmire….

Ez meghaladja az online kereteket sajnos.

Rövid tanács:

Pasi azonnal kuka teljesen, letilt mindenhonnan, nincs visszaút!

Te meg haladéktalanul keress fel egy pszichológust, önismeret, illetve pszichodiagnosztika céljából.

2022. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem itt a legnagyobb baja az a kérdezőnek, hogy hová menjen lakni.

Nem a pszichológus, bár az is fontos lenne.

A pasija pontosan tudja, hogy a lakhatás miatt ki van neki szolgáltatva.

A szüleihez ha visszamegy akkor gondolom bukja a melóját, ott meg nem biztos hogy kap munkát. A pasija meg régen felismerte ezt a helyzetet azért csicskáztatja, mert tudja hogy nincs hová mennie. Egy csomó ilyen nő van aki lakhatás miatt ki van szolgáltatva az ilyen barmoknak.

2022. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ne már... Te ezt komolyan elhiszed hogy jogos a felháborodása? Neked nem párod van hanem egy hisztis kisfiad aki elvárja hogy gondoskodj róla. Egy párkapcsolatnak az lenne a lényege hogy ketten együtt felépítjük a közös életünket. Ennyi erővel komolyan mondom jobban járnál ha szingli lennél.
2022. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol akkor simán tudsz keresni egy olyan albérletet ahol lesznek lakótársaid kb ugyanúgy jössz ki a pénzből mintha a pasiddal élnél, vagy még jobban. De igaza van az előzőeknek, ez a pasi teljesen kuka!
2022. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!