Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyermekem ballagsára nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekem ballagsára nem fog el jönni a párom. szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

párom és én 5 éve vagyunk együtt. neki is van egy gyereke, nekem kettő. párom nem dolgozik 2 éve, nem talál melót, így egyedül tartom el a családot nagy nehezen. tavaly elhozta a gyerkőcét hozzánk (400 km-el lakik tőlünk), úgy hogy én nyaraltattam a gyereket, vittem ide-oda, mert apa nem dolgozik. nagyon nagy vita volt, mert az anyuka sose viszi sehova és ezért apuka akarta neki megadni azt, amit amúgy nem kap meg a gyerek. ez rendben is van. de anyagilag nem álltunk úgy ahogy szeretnénk, ezért mondtam neki már akkor, hogy inkább utazon ő "haza" (szülei is ott élnek) és akkor egy hétig ott tudnak "nyaralni", mert a balaton mellett laknak amúgy. de ő elhozta. a gyerkőc utál engem meg a nagyobbik gyerekem, mert "elvettem" az apját. hiába próbáltunk csak 3asba (apa, én, ő), de engem ellenségnek tekint. amit meg értek, de reméltem, hogy az évek alatt lenyugszik. sajnos anyuka viszont teljesen ellenem "neveli", mert mi már évek óta jóba vagyunk a párommal, tökéletes minden, neki viszont a sok év alatt már a sokadik élettársa. aki engem ismer, az tudja hogy én mindig a nyugalomra és jó viszonyra törekszek, de vele nem lehet. most a nagyobbik gyerekem fog ballagni, ezt tudtuk már persze napra pontosan 2 hónapja is. és hogy egy családi összejövetel lesz másnap. erre most ő úgy időzitett, hogy akkor haza megy a gyerekhez egy hétre. kértem, hogy jöjjön haza aznapra, mert szeretném ha ott lenne. de erre azt mondta, hogy akkor hozza a gyerekét is. ezt viszont nem akarom. mikor itt volt egy hétig borzalom amiket leművelt. sose ette meg amit főztem, pedig mindig megkérdeztem, mit akar enni. volt hogy kiöntötte az erkélyen a kaját. volt egyszer egy vihar mikor itt volt, azt mondta menjek be hozzá tv-zni mert fél. ott feküdtem mellette, majd a páromnak azt mondta, hogy nem akarom egyedül hagyni, mert félek, hogy lopni fog :O akkor mondta apjának, menjenek fagyizni, az én gyerekeim nem akartak menni, mondtam menjenek nyugodtan ketten, legalább kettesbe lesznek. adtam nekik pénzt, majd mentek bevásárolni, egy halom édességgel, chips-el, 20 ezret ott hagyva a boltba az én pénzemből úgy hogy az én gyerekeimnek SEMMIT nem vettek. medencéztem a gyerekeimmel, mondtam neki, jöjjön velünk bele, de mivel kis duci, szégyenlős és azt mondta az apjának, hogy én azt mondtam ne jöjjön bele mert undoritónak tartom.... voltunk ruhát próbálni, megigazitottam a nadrágját, meg a bugyiját, az anyjának azt mondta fogdostam....ebből nagy vita lett...szóval teljesen kikészített az egy hét alatt anyagilag is meg idegileg is. hiába próbáltam megfelelni. elfogadtam, hogy a párom minden sz@rt megtesz neki, mert imádja. viszont mondtam, hogy ezt a nyarat úgy akarom tölteni, hogy nem szeretném hogy jöjjön. ő mehet hozzá bármikor bármennyit. viszont ezt az egy napot kértem tőle, hogy legyen itt velünk.

nem szeretném, hogy félre értsetek...hogy én nem fogadom el a gyerekét, neki meg el kell fogania az enyémet...NEM! én tényleg igyekeztem. még anyukának is üzentem, hogy üljünk le bezéljük meg, én ynitott vagyok egy jó kapcsolatra, emrt a gyerekeim apukájával, sőt családjával is teljesen rendben van a kapcsolatom. ezért tudom, hogy sokat jelent a gyereknek, ha anyuka-apuka-új párja jóban vannak.

de nem bírom elviselni ezt a "terrort" amit 11 évesen csinál velem.

szóval most választás elé állított, hogy vagy jöhet a gyerkkel vagy nélküle lesz megartva a ballagás. ...csak pislogok


2021. máj. 26. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
97%

"Tökéletes minden"


Na persze két éve nem dolgozik, te tartod el.

Gondold át újra.

2021. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
96%
Ez a hapsi nem tudja hány kiló pláne így meló nélkül. Tudom hogy 2kinderrel már nem olyan kapós egy nő de ennél azért lehetne jobbat kukázni.
2021. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
95%
20 ezrest fagyira, egy ingyenélő herének...
2021. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
10%
Nézd, ha te elvárod, hogy ott legyen a te gyereked ballagásán, akkorno joggal akarja vinni a saját gyerekét.
2021. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
97%
Két éve az nem talál munkát aki nem akar
2021. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem amikor hazamegy a gyerkőcéhez -mert haza fog menni-, akkor nyugodtan csomagold össze a holmijait, és a várható megérkezése napján tedd ki szépen az ajtó elé úgy, hogy a zár le van cserélve.


Két éve nem dolgozik, és nő létedre te tartod el? Azért ez kicsit sem vicces.

Nem talál melót, az azért dumának jó. Tudom, hogy válság, meg covid, de ideiglenes jelleggel bármit is lehet találni, és várni, pályázni a neki megfelelő munkára.


Nem kellene ezt így folytatni, ha folyamatosan csak ki vagy használva, és megalázva. Még 2 gyerekkel is találhatsz jobbat, nem szabad feladni.

2021. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
95%
Év alatt*
2021. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én kivágnám a pasit ha nem neveli meg a gyerekét de te nem fogod. Komolyan mut tesz bele ebbe a kapcsolatba a férfi? Problémát és költséget
2021. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
99%
Dobd ki...
2021. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
97%
Az se normalis hogy nem dolgozik a hapsi es az se hogy a gyereket is te nyaraltasd,lasd el stb...Vagyis normalis lenne hogy szereted az o gyereket de ahogy viselkedik es hazudozik ez a gyerek az mar nem normalis.Kinek hisz a parod egyebkent mikor benyog egy egy hazugsagot?Ez nagyon fontos tenyezo.Az se normalis hogy a ballagasra keptelen elmenni mikozben gyakorlatilag te tartod el.Lehet kenyer tores lesz ebbol mert nem fogod ezt tovabb csinalni amit meg is ertek
2021. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!