Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom leszólta a HÖK-ösöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom leszólta a HÖK-ösöket, miközben én is HÖK-ös vagyok, szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Valahogy szóba került a téma, és azt mondta, hogy a HÖK arra jó, hogy azok is érezzék magukat valakinek, akik egy 3 éves szakot 7 év alatt sem tudnak befejezni, tisztelet a kivételnek.


Ezen végülis összevesztünk, mivel én is HÖK-ös vagyok, illetve a barátnőm is, és bár igaz, hogy mi is csúsztunk, de nem ennyit...


2022. okt. 18. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha amúgy nincs köztetek nagy ellentét, akkor nem ér meg pl egy szakítást. Bár nem tudom, hogy milyen stílusban mondhatta ezt.
2022. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a HÖK-ösök voltak a leglustább tahók a suliban.


Persze mindenféle fszem fszom kedvezménnyel, mert ő HÖK-ös - aztán kb nagy ívben tett arra, amit csinálnia kellett volna.

2022. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Ne hőkölj vissza - hihihihi ( https://www.youtube.com/watch?v=PmSWCdRNDEI)


De amúgy ugyanolyanok, mint bármelyik más párt diáktagozata - az meg mindegy, kinek nyalnak éppen, a mentalitás a lényeg. Többségük úgyis az a tipikus "örök proli", aki lazán vált egyenruhát, ha épp változnak az erőviszonyok.

2022. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Azért ismerjük be, hogy ha a többséget nézzük, akkor van igazság abban amit mondott. Én SZTE-re jártam, és sok HÖK - senior - tag, aki a gólyatáborunkat koordinálta még akkor is ott volt, mikor én végeztem. Az - túlzott - alkoholizmus is eléggé gyakori volt a körükben.

Valahogy nem hinném, hogy ez egyedi és csak az SZTE-re lenne jellemző, szóval meg tudom érteni, hogy a barátod miért gondolja így.

De ahogy mondta is, tisztelet a kivételnek. Összeveszni emiatt szerintem túlzás, főleg ha te pl. pont a kivételt erősíted.

2022. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudta a fickód hogy hökös vagy? Ha igen akkor a saját kisebbségi frusztrációját öntötte ki rajtad és egy jó nagy paraszt aki direkt akart belédrúgni. Offold ki az idiótáját, nem vagy köteles a sértéseit lenyelni.
2022. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Van valóságalapja, én is sok ilyen példát láttam az egyetemen, de ahogy ő is mondta, természetesen nem az összes HÖK-ös ilyen, tisztelet a kivételnek, így ha nem direkt arra élezte ki a dolgot, hogy téged is azok közé vesz és ezzel akart beszólni, csak általánosságban mondta, akkor nincs okod ezen megsértődni.
2022. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Úgy érzed, igaz rád, amit mondott? Akkor el kéne gondolkozni rajta. A kritikát tudni kell fogadni.

Ha pedig nem igaz rád, akkor tulajdonképpen min akarsz kiakadni? Mondta, hogy tisztelet a kivételnek.

2022. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Igaza van, a HÖK-be azok kerültek mióta világ a világ, akik képtelenek voltak beilleszkedni a normális hallgatótársaik közé, mert mindnek van valami defektje. Tipikusan olyanok mint a politikusok, csak egyelőre kispályán. Tenyerébemászó stílus, egyetem pénzéből veretés, kompenzálás, hagymázas ígérgetés, alaptalan nagyképűsködés. Kb. ezek vagytok.
2022. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ugy remlik, hogy volt mar ez a kerdes.

Amugy en a helyeben ossze erm jottem volna egy HOK-ossel (igaz, en is SZTE-s vagyok es nalunk tenylrg durva szinten toljak a mutyizast), de ha mar igy tettem, akkor kussolnek.

2022. okt. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a barátoddal.
2022. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!