Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála? (Lent. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, jó pár hónapja kinéztem magamnak, de kiderült, hogy van barátja, ezért akkor nem léptem. Iwiwen láttam úgy egy hete, hogy szakítottak. Sajnos köszönésen kívül szinte még semmit nem beszéltem vele eddig, és az utóbbi hónapokba ritkán is találkozunk (nem lakunk messze egymástól csak mindkettőnknek mindig másfele van dolga). Iwiwen kint van az msn címe, de mivel az nem személyes nem tudom, hogy jó ötlet-e felvenni? Gyorsan szeretnék lépni, mert nem szeretném ha valaki megelőzne...Hogyan kezdjek kezdeményezni nála? Köszi előre is a válaszokat.
2010. szept. 27. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el randevúra. :D
2010. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát így:

Menj oda hozzá és mond neki ezt:


CSÓKOLOM!

KIS KEZIT CSÓKOLOM!

VOLNA KEDVE ELJÖNNI VELEM AZ ÉVES ITTAS PAJTATÁNCRA?!

CSÓKOLOM!


LÁTTAM AZ IWIWJÉT ÉS AZ MSNJÉT EGY KIS ESTI MULATSÁG NA-NA-NA.


majd tedd hozzá, hogy: CSÓKOLOM.

2010. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!