Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy munkással összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy munkással összejönni? Ha megtetszik valaki mondjuk egy építkezésen, akkor hogy adjam a tudtára, vagy hogy kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg,de szerintem nem érdemes,és ezt nem azért írom,mert előítéletes vagyok,hanem mert tízből kilencnek azt sem lehet elhinni,amit kérdez,ez tapasztalat.Másrészt akinek az intelligenciájából annyira futja,hogy állványok tetjéről kiabálja: ,,Szia Cica!Megd..gnálak!",az nyilván érzelmileg is egy sekélyes alak.Felejtős...
2011. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is mindenki "munkás" még a politikusok is dolgoznak (hogy lopják el a pénzem).

Keresd meg munkaidőn kívül és hívd el kávézóba.

2011. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

",hanem mert tízből kilencnek azt sem lehet elhinni,amit kérdez,ez tapasztalat" Mármint, hazudósak?:S


az aki megtetszett nem szólt be, meg a többi sem.


de az, hogy odamenjek hozzá? miközben a többi munkás is ott van, az nem furcsa,vagy mit fognak gondolni?:s

2011. jan. 30. 19:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Sertepertélj arra amikor végeznek este. Ha érdekled, megszólít.
2011. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"mit fognak gondolni?:s"


Azt, hogy meg akarod fektetni, és ebben bizony igazuk is van. Egyébként írták előrébb, hogy munkaidő után menj oda hozzá és hívd el valahova. Érdemes megfogadni.

2011. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ja bocsi, igaz munkaidő után:d


"Azt, hogy meg akarod fektetni, és ebben bizony igazuk is van"- Ezt miből veszed, hogy én megakarom fektetni?:o

2011. jan. 30. 19:07
 7/21 A kérdező kommentje:
csak az abaj,hogy egy kicsit félős vagyok.nem tudom így észrevenné e azt,hhogy szeretnék tőle valamit.
2011. jan. 30. 19:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki olyan !!!

Az én férjem kőműves,és 6 éve élünk együtt.

3 családunk van és nagyon boldogok vagyunk.Az emberek milyensége nem feltétlenül a szakmájától függ.Próbáld meg,hátha neked is szerencséd lesz. Mi szórakozóhelyen ismerkedtünk meg,de én a Te helyedbe oda mennék és beszélgetnék vele,akkor már úgy is észre veszed,hogy Te érdekled-e . Esetleg megbeszéltek egy talit.

Mindenki azon 4 fal között él és neveli családját,amit azok a "primitív" munkások építettek !

2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt miből veszed, hogy én megakarom fektetni?:o"


Mert ugyan mi más lehetne a célod? Annyira szimpatikusan rakodta a téglákat, hogy nem bírod elképzelni az életed anélkül, hogy meg ne ismerd a személyiségét?


Na ne nevettess.

2011. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fütyülj neki, azt biztos értik..
2011. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!