Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

Fősulira járunk,és tetszik a csoporttársam. Eddig 2x hívtam el randizni a lányt,de mind a 2x lemondta. Most elmentem a szülinapjára is, de elveszítettük egymást a tömegben. Tegnap megtudtam,hogy azért ilyen "menekülős",mert őt anno megerőszakolták.

Próbálkozzak nála tovább v felejtsem el,mert ő inkább mindig egyedül szeretne maradni?

19/F


2011. jan. 23. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy megérted őt, és legyél vele kedves.. stb. :)

kerülj közel hozzá, érd el hogy megbízzon benned..

2011. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbálj meg vele beszélgetni,msn-en vagy más egyéb közösségi portálokon!

Szerintem érhető,hogy visszautasít!

Ha annyira tetszik akkor nem kell egyből "lerohanni"! Ismrkedjetek,ismerjétek meg egymást!

Próbáljatok elöször össze barátkozni!

Az a lényeg,hogy ne légy túl nyomulós DE érezze,hogy érdekled!


Tudod:

" Lassú víz, partot moss!"


Remélem tudtam neked segíteni!


DA/L

2011. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!