Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nagyon érzékeny ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nagyon érzékeny ember között lehet kiegyensúlyozott párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a pár mindkét tagja nagyon mélyen érző (ezt nem tudom hogy fogalmazzam meg jobban) és emiatt ugyan nagyon egymásra tudnak hangolódni, de nyilván ez sérülékennyé is teszi őket.
2022. okt. 19. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az egyik így is dominánsabb tud lenni kissé a másikkal szemben, így terelgethetik egymást.
2022. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha zárkózottak is mellé, akkor nem, mert sosem fognak találkozni, pláne megismerkedni.
2022. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem egy kicsit zárkózottabb és érzékenyebb lánnyal, ami az elején még egész jól indult, de utána sajnos abba maradt a dolog. Hozzáteszem, hogy én is egy kicsit zárkózottabb és érzékenyebb vagyok.
2022. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, lehet!

Sőt, úgy gondolom, egy érzékeny embert csak egy másik érzékeny ember tud hosszabb távon érteni, elviselni, követni.

Persze fontos, hogy egymásra érzékenyek legyenek.

2022. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk tökéletesen működik. (#1: Nem látom azt, hogy bármelyikünk dominálna a másik felett. Inkább azt, hogy kölcsönösen segítjük, és motiváljuk egymást.)
2022. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha mindkét fél figyel egymásra és szereti egymást. Általában jellemző is a figyelmesség a mélyérzésű emberekre:) Én is elég gazdag érzelmi világú vagyok és még sosem jöttem ki kapcsolatilag olyanokkal akik nem hasonlóak.
2022. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak meg kell tanulni bánni
2022. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!