Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bulin megcsokolt a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulin megcsokolt a kiszemeltem?! (lent)

Figyelt kérdés

14 evesek vagyunk mindketten,es nekem mar 8 eve tetszik,csak nem mertem neki kezdemenyezni!Egy osztalyba jarunk,es ott is szoktunk szemezni,meg dumalni!Nekem nagyon bejon!Na tehat volt egy buli ahol uvegeztunk,ugy,hogy akire raesett azzal kellet kimenjel a budiba 5 percre es ott az tortent amit akartal!Nos vele mentem ki es o ott megcsokolt(nyelves) es olyan erzekien csinlata,szoval nem olyan vadul!De az a helyzet h masnap elkotozott szoval az volt az utolso bulija velunk!Es lehet h csk azert csinalta,mert ott volt utolso este,egy csajjal a budiba,miert ne?!Szerintetek?Es masnap mikor ment el,a suliba bejott 1 orara es mikor ment el a kapun kerdeztem h mikor jon haza(tudom h nagyon kesore(3-4 ev))es azt mondta h majd beszelunk MSN-en!



Szerintetek?Csak azert csokolt meg mert ott volt az alkalom egy csokra vagy mert erzelembol csinalta??

Koszi a valaszokat!:):)


2010. szept. 27. 19:48
 1/10 anonim válasza:

Hát...egy 14 éves embertől ma már semmi sem furcsa... ugy értem bármi lehet neked kell ismerned őt,hogy viszonyul a csajokhoz, illetve mennyire ad az érzelmeire miről beszélgettetek ilyesmi....

De azt tippelem hogy azért csókolt meg mert sokat jelentettél neki a barátságból kifolyólag és vágyott arra, hogy legalább egy csókkal több legyen köztetek.

2010. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlacktigerXXX ***** válasza:

megcsókolt a budiba, és másnap elkötözött? Hát barátom akkor elég szar buliba mentél. :D


De legalább gumira nem lesz szükséged többet.

2010. szept. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bucsibuli volt!!!Mar tudtuk h el fog menni!:)
2010. szept. 28. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:

ha tudnám h holnap lenne az utolsó napom, mindent megtennék amit eddig nem mertem, mert ha veszítek is, legalább nem kell elviselnem a rosszat.

ő is ezt tette, megcsókolt az utolsó nap, mivel ha esetleg vissza utasítod, holnap úgyis elmegy és nem kell szembe néznie a szégyennel. igaz így nem is nyert többet egy csóknál, de legalább ezt megtette.

persze én magamból indulok ki de ha elméletem ebben az esetben helyes, akkor érzelmek miatt tette.

L/16

2010. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Sepsiszentgyörgy.
2010. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te is tetszettél neki, és mivel tudta, hogy elmegy, kimutatta az érzéseit, mert úgy gondolta, ha te nem viszonozod, akkor ő ígyis-úgyis elmegy, tehát kevésbé lesz ciki, valamint ott van a másik fele, hogy tényleg csak kihasználta, de te ismered, döntsd el melyik.
2010. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!A Sepsiszentgyrogyos valaszolo mire ertette?Az egy varos lenne?Magyarorszagon?En nem halloatm rola!Bocsi,nem ertlek!
2010. szept. 30. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Hanna, te vagy az? Csak nem rolirol beszelksz? :))
2010. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajjj nem hiszem rajotel!!Brigi??Te vagy az???
2010. okt. 2. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:
=)) jajj nem hiszem el, hogy hianyolod ot =))
2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!