Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy lehet kezelni? Akine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet kezelni? Akinek a férje szeretője terhes lett, ott a feleség hogy kezelte a gyereket kesőbb? Milyen volt az együtt éles a ferjeddel úgy hogy átjött a gyerek? Milyen volt a kapcsolatotok? Milyen volt hogy a szerető mindig képbe marad?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Onnantól nem lenne a férjem.
2022. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Engem csak érdekel a téma, mert ezen részéről nem hallottam semmit, csak hogy terhes a szerető kérdések, és valamiért nem váltak el ezek a nők, akkor milyen ebben a kapcsolatban élni?
2022. okt. 21. 09:26
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát én is bsznám ki, mint macskát... Én az a típus vagyok, aki ezt nem tudja elviselni. Lehet, hogy a félrelépést meg szeretném próbálni elfelejteni, de az a bizalom sose lesz a régi. Én meg szenvednék egy darabig, aztán úgyis az lenne, hogy inkább útjaink váljanak el. Ha meg gyereket is csinálna valakinek, akkor instant repülne. Nem foglalkoznék a zabi gyerekkel, rettentően megalázó, hogy megcsalt félként te foglalkozz is az urad félrequrásából született gyerekkel. Ha ilyen van, ne alazd magadat, válj el! Az önbecsülés többet ér!
2022. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok érintett, csak érdekel, aki ebbe benne van, hogy éli meg, mert erről igazán senki sem beszél
2022. okt. 21. 09:41
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem beszélnek róla, mert nem igazán van ilyen. A megcsalást, viszonyt még csak csak "megbocsátják", de hogy azt is eltűrjék, hogy a szerető gyereke ott parádézzon náluk az elég abszurd. Nagyon-nagyon szolgalelkű rongynak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt is lenyelje.
2022. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy van ilyen. Ha a faszi felcsinálja a szeretőt, akkor vagy ő hagyja ott az előző családot az újért vagy marad a régi családjával, de akkor meg inkább leszarja az új gyereket, nehogy a felesége bedühödjön és mégis elhagyja. Egyik esetben sem kell a feleségnek a szerető gyerekét pátyolgatni.
2022. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Pont úgy, ahogy az #5 írja!
2022. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Én sem hallottam még ilyenről, szerintem olyan nő nincs, aki ezt eltűrné. Meg ha én lennék a szerető, miért engedném oda a gyerekemet? Ha az apja látni akarja, lássa nálam, vagy vigye el valami programra, de ne a családjához.
2022. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Zalatnay Ciniék esete pont ilyen volt...
2022. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Ismerősi körbe történt ilyen, hogy a szerető terhes lett, és született egy kislány. A férfi elismerte az apaságot, és bár úgy tudom, fizikálisan kevés kapcsolattartás volt (pláne nem ilyen, hogy hazavitte volna magához, ahol a feleségével élt), anyagilag mindenben támogatta. A feleség és a férj tipikusan régi típusú kapcsolatban élt, ahol a férj a családfenntartó, domináns személyiség, a feleség gyámoltalan, szolgalelkű, aki a gyerekek nevelését, háztartás vezetését, és az „ura” kiszolgálását tartja feladatának. Nyílt titok volt a környéken, a feleség számára is, hogy a férj nem éppen monogám, és orrba-szájba csalja másokkal is. A feleség természetesen nem éppen kedvelte a szeretőt, és a kislány iránt is kb. utálatot érzett. Azt hiszem, a férj és a szerető között időről időre volt még azért szexuális kapcsolat a gyerek születése után is.
2022. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!