Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat lehet olvasni a “szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat lehet olvasni a “szerető” szerepekről. Ebben mi olyan jó? Nekem 1x lett volna lehetőségem egy régi kapcsolatomban, de amikor arra került a sor, akkor én meghátráltam, képtelen voltam megtenni. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Akik vállalják a szerető szerepét, azok vagy alacsony önbecsüléssel rendelkeznek, akik úgy gondolják, nekik nem jut olyan kapcsolat, amelyben valakinek ők a legfontosabbak, és őket szeretik igazán, vagy pedig nem akarnak komolyan elköteleződni, ezért megfelel nekik néha egy laza szexuális jellegű szeretői státusz. Mindezek mellé pedig nem érdekli őket, hogy milyen hatással lesznek ezzel mások életére, hogyan hatnak a cselekedeteik a kapcsolatban lévő egyén társának életére.
2018. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Es meg van sok mas ezer szempont ki miert lesz szereto...

Valoszinuleg nem kecsegtetett eleg sok joval az amugy sem tiszta story. Ennyi.

2018. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!