Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadhatnám el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatnám el, hogy anyagilag kihasznált?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni a teljes történetet. A lényeg az, hogy nagyon átvert. Magánnyomozóban gondolkodom. Tudom, több lenne, mint a hiányolt összeg, de ha megfojtom vagy jól megverem, mát nekem jobb lenne.

2022. okt. 22. 02:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Fiú vagy, vagy nő?
2022. okt. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Ezek alapján egyáltalán nem valószínű, hogy anyagilag kihasznált, ha 2 mondatban nem tudod leírni. Egyszerűen az érzelmeid dolgoznak, engedd el.

Magánnyomózóban nincs mit gondolkozni, főleg, ha kisebb az összeg, mint amit elvitt, ha bizonyítékod lenne ügyvédet keresnél.

Akármi is történt, ezt hívják tanulópénznek, olyat adj, amit nem sajnálsz, és szívből megy. 100 ezreket, milliókat csak nem adtál egy vadidegennek, akit nem ismersz több éve, és vagy vele szoros kapcsolatban, ha igen, az a te hibád, de akkor végtelenül ... vagy.

2022. okt. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1 millió és férfi. Tombol bennem a düh
2022. okt. 22. 03:00
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Tanulópénz, biza. Nem verekedni, mert mész a börtönbe, inkább lenyelni. Ha tanúd, papírod van, perelni
2022. okt. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Júj :( sajnálom, és azért remélem legalább röviden leírod mi történt. Hátha tanulhatunk belőle. 1 millió nem kis pénz. Ha pici esély van rá, hogy jogi úton elérj valamit, ne habozz.
2022. okt. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem anyagi kihasználás. Egyszer tőlem is kért kölcsön egy ember egy ettől jóval kisebb összeget, végiggondoltam, odaadtam, sose kaptam vissza. Benne volt a pakliban. Kezdetben mérges voltam, aztán azt mondtam, hogy ok, ez sehova nem vezet és próbáltam irányba állítani a dolgokat. Pénzt azóta se kaptam, de viszonylag normálisan megvagyunk egymással. Ha azt hitted, hogy vissza fogod kapni, az a te problémád, nem az övé. Benne volt a pakliban.
2022. okt. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
6. Honnan vetted ezt a kölcsön dolgot? Rengeteg féle rafinált csalás van. Nekem nem jött le a kérdésből, hogy kölcsön kért tőle és nem adta vissza.
2022. okt. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondtam, hogy kölcsön kért, csak elmondtam az én sztorimat. Lehet tényleg anyagi kihasználás, de ehhez meg kéne hallgatni a sztorit.
2022. okt. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Ennek mi köze a párkapcsolathoz? Szakíts! Vagy nem tudom mit szeretnél kérdezni.


Pereskedést/feljelentést pedig a politika/jog kategóriába írnám inkább.

2022. okt. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Napi behúzott.

Mire adtàl pénzt?

Külföldi sulira? Műtètre? Autóra netàn?


Gondolom papír nem volt róla, mint ahogy szex sem a nővel.


Sok a magányos balek sajnos.

De nem szabad lemenni kutyàba

2022. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!