Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen típus a barátom, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen típus a barátom, ezt hogyan fogadhatnám el?

Figyelt kérdés
Mindenkivel kedves, közvetlen, beszédes (bárhová megyünk, mindenkivel elbeszélget, még egy jegyellenőrrel is a metronál, vagy tényleg bárkivel). Ebből kifolyólag a nőkkel is, és ezt annyira nehéz "feldolgoznom" és elviselnem. Tudom, hogy ez nála nemtől független, mert mindenkivel ilyen, de az átlag ember nem ehhez van szokva, és a nők ezt könnyen flörtnek értelmezik, látom rajtuk.
2013. aug. 21. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs külön tanács, hogy "Hogy" -.-

"Fogadd el, ő ilyen!" ??


Vagy olyan ember vagy, aki elfogadja, vagy majd tönkreteszi a kapcsolatot.

2013. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én barátom is pont ugyan ilyen én is látom a nőkön mikor beszélget viccelget velük hogy odáig vannak magukkal én meg állok mellette és olyan h*lyének érzem magam :/ ő már a kapcsolatunk elején meg mondta h ilyen a természete szüksége van szabadságra én ezt el is fogadom de néha olyan nehezemre esik :/

20L

2013. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es: Azért óvatosan , az hogy valaki konnyen teremt kapcsolatokat, mármint jó a baszélőkéje az még nem ugyanaz hogy neki fontos a szabadság. Ez jellemvonás. A kettő nem ugyanaz. Nem piszkálni akarlak épp3en hogy óvatosan.


Kérdező: Ha leírod hogy mindenkivel ilyen ,akkor mi a gond ? A nők hogy értelmezik ? És ha egy meleggel is igy dumál csak nem tudtok róla , és Ő is flörtnek veszi akkor arra is féltékeny vagy ? nem ugye ? Ha téynleg elfogadod hogy Ő ilyen akkor ne aggódj ezen , inkább legyél ügyes , jöjj rá mik azok a jelek amikből látszik ha tetszik neki valaki és azokat figyeld.

2013. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy a párod mindenkivel barátságos, hanem azzal, hogy a nők ezt általában túlmisztifikálják és azt hiszik, hogy ez valamiféle jelzés arra vonatkozóan, hogy tetszik neki az illető nő.


Az én párom is ilyen, volt is már belőle gáz, mert a baráti körből az egyik csaj folyton hozzá járt kisírni a bánatát, aztán mikor a párom próbálta jobb belátásra bírni és elhitetni vele, hogy a férjével még rendbe tudják hozni a kapcsolatukat, akkor rámozdult a páromra. Azt hitte a kis sz@rdarab, hogy a kedvesség egyenlő a szerelemmel. Na ez a veszélyes, nem a barátságos viselkedés!

2013. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A nők flörtnek veszik, ez egyértelmű. De ez mondjuk érthető, én is annak venném, ha elkezd velem dumálgatni egy ismeretlen srác.

A barátom amúgy nem szokott erre rájátszani, szóval nem megy bele, de úgy érzem, hogy ő ezt nem is látja, hogy milyen hatást vált ki a lányokból.

Egyébként nagy a szerelem köztünk, általában ezek a mindenféle idegenek is azt szokták mondani, hogy csak úgy sugárzik rólunk, hogy mennyire odavagyunk egymásért, szóval ezzel nincs bajom, meg tényleg tudom, hogy nem bántana, de attól még valahol mélyen akkor is néha rossz érzés. És olyan jó lenne ettől az érzéstől megszabadulni, mert ez csak egy felesleges probléma gyártás részemről, tudom, de mégis... :)

2013. aug. 21. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
miért ne beszélgethetne ismeretlenekkel? vagy most az a bajod, hogy nem olyan antiszociális barom mint én? nem értem a problémád.
2013. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemrég pont erről beszélgettem a párommal (illetve ex pár, de tartjuk a kapcsolatot - de ez most indifferens).

Én is nyitott vagyok a világra, szeretek ismerkedni másokkal akár férfiról akár nőről van szó. Ez nem más, mint kapcsolatépítés. A párom azonban nem ilyen típus. Neki nem fér bele az, ha egy régi kedves lányismerősömmel (akit nem láttam évek óta) véletlenül összefutunk, majd Ő Facebook-on bejelöl, és pedig írok neki, hogy mi újság, meséljen, és váltunk 2-3 levelet Szerinte ez nem fér bele egy kapcsolatba, de szerintem igen.


Én azt gondolom, ha egy kapcsolat jól működik, és mindkét fél kielégítőnek találja, akkor - ha csak nem egy nimfomániás p*csa, vagy skalpgyűjtögető pasi - nem kell ezeken problémázni. Azonban ha egy kapcsolat nem jól működik, előfordulhat, hogy feltűnik egy 3., aki beindítja a hormonokat... :) Ez természetes.


Ezért kell jó kapcsolatban lenni, csak így van értelme. A bizonytalan kapcsolatokat meg kell javítani, vagy ha ez nem lehetséges, akkor érdemes megfontolni s szakítást.

2013. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nemrég is buliban beszélgettem egy régi lányismerőssel, akinek - az ex párom szerint - bejövök. Néha én is érzem ezt, és elfogadom, hogy van benne igazság, de ha nekem nem tetszik ez a lány, akkor nem kell félnie.

33F

2013. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!