Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem probléma hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem probléma hogy nem mutatom be a párom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Vagy meddig fura?

Én vagyok a férfi és én egyedül élek, saját életem van, a szüleim nem tudnak minden lépésemről.A párom a szüleivel él,és sokszor megyek érte, és viszem haza.Már kb. 1 hónapja behívott magukhoz, és így megismertem a szüleit.És azóta még egyszer is voltam náluk.Valamint mindig megyek érte, és viszem haza őt.

2 hónapja vagyunk együtt.A szüleim nem tudják hogy van barátnőm.Nem rosszból nem mondom el, meg nem direkt titkolózom...hanem egyszerűen csak nem számolok be minden lépésemről.És a szüleimmel nem is nagyon szoktunk ilyen témákról beszélni.Úgyhogy nem adódik hogy elmondjam mikor megyek hozzájuk.Még az sincs hogy véletlenül összefutnánk a szüleimmel mikor a párommal vagyok.

Jó, 2 hónap nem olyan sok idő...de ezt akár évekig is tudnám húzni ha nagyon akarnám erős túlzással :)

Az nagyon rossz, ha Karácsony előtt szólnék csak a szülőknek,és arra időzíteném a bemutatást?

Mármint a párom mikor előjön ez a téma mindig türelmes és mondja hogy majd ha elérkezettnek gondolom bemutatom.(de lehet csak udvariasságból mondja) Ő a szüleivel él, így tudják,látják hogy állandó személlyel találkozik.



2022. okt. 22. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a páromat 3 hónap után kutattam be,én előbb megismertem a szüleit. Mondjuk mi eleve látásból ismertük egymást/szüleit mivel egy helyen lakunk/laktunk. Szerintem akkor ha majd úgy érzed..nincs időhöz kötve.. bár ha 1 után az nálam már gondot jelentene
2022. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Max fél évig lennék türelmes. Utána úgy gondolnám szégyelsz, így állnék a kapcsolathoz is.
2022. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés kérdése.

Nekem barátnőm még a legelején mondta, hogy nem szeretné, ha a családja tudna a kapcsolatunkról, tekintve, hogy krónikusan rossz a viszonyuk. Nem gondolom, hogy problémát kellene csinálnom ebből. Nem jelenti azt, hogy szégyell, csak tök felesleges lenne még egy konfliktusforrás az életébe. Nem mindenkinek van ám normális családja.

2022. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
#3 az azért egész más,szerintem h rossz q kapcsolata a szülőkkel és azért nem mutat be..ez érthető. De ha nincs gond a szülőkkel stb én sem várnék 7-8-9-10 stb hónapokat
2022. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha túlzottan elhúzod az időt, akkor azt fogja gondolni a lány, hogy nem veszed komolyan, csak szórakozol vele. Ha Karácsonykor se mutatod be, akkor ez hatványozottan igaz.
2022. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Mama tudja hogy pakolod a barackját?
2022. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 mi köze van ehhez a mamának? Főleg ha mind a 2en elmúltak már 18.
2022. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max fél év után már nagyon illik megismerni egymás szüleit, nekem legalábbis ez a vízválasztó. Én is így voltam, mint te, nem is akartam minden alakuló dolgot egyből az orrukra kötni, meg elég nagy távolságra is élünk egymástól. De fél év után már én éreztem volna cikinek, ha nem tudnak róla. Már csak azért is mert ennyi idő után már közös családi programokra is szívesen invitálnám.
2022. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ milyen a viszonyotok. Szerintem esküvő előtt már illik bemutatni, egyébként meg nem.
2022. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ajajj, én egy anyuka vagyok. A lányomnak kb. 10 hónapja van kapcsolata. A fiu albérletben el.Lanyom sokat van nála. Egyszer láttam messziről, meg képen + sokat mesél róla. Itt is érik a bemutatas. Mondta, hogy beszéltek már róla. Hát karácsonyi unnepekben már muszáj lesz. Én örülök ennek a kapcsolatnak csak egyszerűen nem szeretek vendeglato lenni.
2022. okt. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!