Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék azzal a problémával hogy a szüleimnek nem igazán szimpatikus a párom? 20/N

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 07:26
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Mutasd be egy olyan oldaláról amiről tutira tudod hogy szimpatikus dolog. Pl ha tud főzni, akkor egyik este főzzön egy vacsit a szüleidnek. Vagy ha szeret bringázni, akkor hívjátok el a szüleidet egy kis bicajozásra, fagyizásra...stb
2015. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek érdekli őket?

Velük laksz?

Egyébként is mi közük hozzá!

2015. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen még szüleimmel élek mert még tanulok.

Anya úgy gondolja hogy jobbat érdemelnék nála.

2015. máj. 20. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nekem az összes pasim ellen gágogott az anyám, annak ellenére hogy nem ő tart el 19 éves korom óta, tőle 100km-re lakok.

a mostani az első akit kedvel, de a mostaninak pedig a szülei nem kedvelnek engem, 4 évig fel sem hívták hátha szakítunk és visszamegy hozzájuk a fiú.

hát nem ment vissza.

az apja úgy halt meg hogy emiatt nem beszélt vele.

a család többi tagja kezd a haláleset óta enyhülni ellenem, de az idő hosszú, és isten malmai lassan őrölnek.

2015. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet... Én úgy vagyok vele hogy egy idő múlva majd beletörődnek. 21L
2015. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!