Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szekál barátnőm ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szekál barátnőm ezzel folyamatosan?

Figyelt kérdés

Autószerelő vagyok, van stabil egzisztenciám, mégis ez a lány akivel 5 hónapja vagyunk együtt folyamatosan azt duruzsolja a fülembe hogy ez így nem jó, menjek el tanulni, legyek gépészmérnök vagy ha az nem akkor menjek el nyelvet tanulni és költözzünk külföldre. Igazából nem értem miért csinálja ezt mi a baja velem. Az egy dolog hogy ő diplomás (tanár) nekem nincs, lehet lenéz? Vagy kevesli sz egzisztenciámat? De nem értem akkor miért jött velem össze.

Nagyon szeretem, de sokszor már gyomoridegem van tőle mikor újra rákezd erre


2022. okt. 22. 21:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem tanárként nem keress annyit mint te.

És nem is tud elfogadni annak aki vagy, érthető hogy idegesít stresszel, ez így nem lesz jó

2022. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Lehet neki mondani, hogy nem te választottál neccesen, hanem ö nem volt fer mikor összejöttetek. Igy lehet menni es keresni gépészmérnököt magának aki majd külföldre viszi es oktathatja magát a helyes párválasztásról mert abban van még mit tanulnia tanárként is.


Diplomásként írom ez necc. A diplomas nem diplomas parkapcsolatban ez van ahol elojon. De van ahol meg boldog a kapcsolat. Embere válogatja.


Egy picit diktatorikus a kedvesed nem gondolod?

2022. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez nekem nem tetszene.
2022. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni ez a dolog kettőtök közt. Meg akar változtatni, nem tud elfogadni olyannak, aki vagy. Én megmondanám neki, hogy vagy elfogadja, hogy te ez vagy, vagy keressen magának egy gépészmérnököt.
2022. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Durva ha nem is tudod konkrétan miért csinálja, lenéz vagy csak a fejlődésedet akarja(nem egyértelmű a jó szándék).

Abba bele se gondol neked ez mennyire sértő!

2022. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ezt tőle kell megkérdezni.

Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, senki sem gondolatolvaso.

2022. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Csak megjegyzem, az autoszerelo egy méltatlanul kezelt szakma. Aki nem eleg jo reál tantargyakbol az kibukik ,nem tudja elvegezni. Nem egy szakmunkas suli! Van egy gépészeti szakos 4 éves szakkozepiskola. Totál reál! Ha valaki humán beállítottságú akkor egy gimnáziumban szerzett erettsegi sokkal könnyebb. Aztán utána van 1 vagy 2 év szakmai képzés. Aki autoszerelo az nem hülye gyerek! Teny, hogy másban kell jónak lenni mint egy humán tantárgyat tanító tanárnak de nem kevesebb az illető!
2022. okt. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Elzavarnàm az ilyen nőt,ez teljesen felesleges amit csinál, abnormális.
2022. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Ma már a diploma nem nagy szám,kb.annak számít,mint 20-25 éve egy érettségi.

Harminc évvel ezelőtt csak a legtehetségesebb 3-5% juthatott be felsőfokú képzésekre,ma már szinte egy fogyatékos is eltud végezni egy himihumi szakot.

Egy jó autószerelő nagyszágrendekkel többet kereshet,mint akármilyen alkalmazotti mérnök.

Lehet az olajszagot a koszos kezedet nem tudja elviselni,amit még férfiként is meg tudok érteni,pedig mérnök vagyok,de én is sokat szerelek.

2022. okt. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
99%

Ülj le vele beszélni!

Két lehetőség van. 1, munka mellett diplomázol. Ebben az esetben 4 évig élni nem lesz időd, nem hogy párkapcsolatra. 2, nem dolgozol, amíg tanulsz. El fog tartani 4 évig?

Mit nyersz vele? Egy diolomát, nyilván. De egy autószerelò a maga ura, te osztod be az időd, és többnyire bőven van kuncsaft. Ez nem olyan szakma, hogy nincs rá szükség, vagy megoldom én otthon anyagcsöltségből. Ráadásul jól is lehet vele keresni.

Azt is rágjátok át, hogy tényleg külföldre akar-e menni. Tanári diplomával csak akkor ér valamit, ha anyanyelvi szintén beszéli a nyelvet. Ellenkező esetben pont annyit ér, mintha nyolc általánosa lenne. Viszont ha te nem akarsz külföldre menni, akkor nem érdemes a kapcsolatot folytatni.

2022. okt. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!