Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Himsoviniszta narcisztikus férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Himsoviniszta narcisztikus férfi?

Figyelt kérdés
Volt kapcsolatod ilyen hapsival? Mesélj róla kérlek, illetve arról is hogy sikerült le zárni egy ilyen kapcsolatot. Mindenre kíváncsi vagyok, nincs rossz válasz..
2022. okt. 23. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Pont olyan, mint a nősoviniszta(feminista) nárcisztikus nő.

Tipli.

2022. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Én nem tudom mi ez a nàrcizàsi làz megint.

Pasi nàrci , nő àldozat

2022. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
2. Hogy is lenne máshogy!
2022. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Szokatással tudtam lerázni.

Mindog egyre kevesebbet adtam magambol, az időmből, eleinte lázadt fenyegetett akkor megint talalkoztunk, de módszeresen taetottam a fokozatos leépítést végig .

Valamint mindent kicsavartam neki hogy ne támadásnak vegye, hanem dicséretnek.


Pl a szexet redukáltam. De ezt nem ugy adtam neki elő hogy nem akarok vele lefekudni(így nem is lehet nem fogadja el), hanem úgy, hogy olyan jó érzés hogy akkor is szeretsz akkor is velem vagy elfogadod ha nem akarok veled lefekudni és látom hogy nem csak szexre tartasz.


Vagy pl nem akarok vele találkozni ezt sem lehet úgy előadni egy nárcinak hogy mert nem akarok Veled találkozni, hanem előadtam úgy, hogy tudom azt hogy neked az emoátia szinted alacsonyabb mint az átlagnak, de remgeteg a bajom amit el kell intéznem, nem a magánéletem pasik most az első, őszintén örülök annak hogy tiszteletben tartod azt ha nekem levegő kell, hagysz nekem teret, nem sokan képesek erre, érzem azt benned hogy összetartó vagy velem es szamíthatok rád.


A fenyegetéseit terrort (amiket akkor vesz elő amikor kedvességgel nem tud manipulálni), nem szabad jutalmazni, pl azzal hogy nem állsz vele szóba, DE a veszekedéseket viszont meghallgatod fel lehet vele téged húzni esetleg meg is ijedsz es találkozol is vele megbeszélni. A legnagyobb közönnyel illetve asszertivitással ezeknek kell leperegnie rolad elsősorban es csak a kedvességet jutalmazni. Hogy lássa hogy ezekkel semmire nem megy.

Visszafenyegetni provokálni támadni de még távolságtartásit sem ajanálatos kérni. Ezekkel nagyon vigyázni kell. Mert csak ellenség lesz belole akkor es nem tudod manipulálni és abban nem lesz köszönet ha neked megy vagy meg akarja mutatni a "gyilkolós" oldalát


Mi úgy kezdtük hogy egy perc szabadidőm sem volt, a kontroll folyamatos volt, rettegtem, nem egyszer kellett rendőrt is hívnom(akik szinte lepacsiztak vele!!), es innen eljutottam addig hogy akár 1 hónapig is képes tartani a no kontaktot!


A kontrollja kezd már kikopni, nagyon ritka már ha támadni akar vagy féltékeny, de vigyázni kell a visszaesésekkel nagyon mert ha havi szex is van, nagyon gyorsan feszegeti a határokat hogy birtokoljon minél hamarabb. És megint nagyon nehéz leállítani.


De az áldozatok részéről gyakori a traumakötődés azaz saját magad is le kell győznőd nemcsak a másikat. Elengedni az álmaid vele, azt a kéoet amit róla hittél, ezzel szembenézni nem megy általában elsőte másodikra.

2022. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
*tartottam a fokozatos leépítést végig
2022. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt, nem is lesz. De nem értem. Közlöd vele, hogy ennyi volt, aztán csá.
2022. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Narcikrol van szo
2022. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem ugy hogy hanyagoltam magam meg ot is. Ritkabb furdes, csoki chipsz zabalas, hizas, nincs szex mert megjott a bajom, faradt vagyok, tvezzunk. Koltom a penzet szarsagokra amiket aztan tonkreteszek. Beleeszek a kajaba, nem izlik, ki kell dobni. Nincs elmosofatva, osszemosni a ruhait. Szoval megutaltatni magad es meg ot hibaztatni. Elmegy magatol. Ennel jobb modszert nem ismerek. Utana meg varni ket evet,nem mutatkozni, amig uj aldozata nem lesz.
2022. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

7

És akkor mi van? Nem találkozol vele többet, tiltod. Ha túllép egy határt, akkor pedig rendőrség.

Az is beteg, aki "suzoktatással" akar megszabadulni valakitől. Ha nem akarsz valakivel lenni, akkor egy percet nem kell vele lenned, de úgy látszik, megtalálja a zsák a foltját, akik élvezik a hyelzetet.

2022. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugy birom amikor olyanoknak van a legnagyobb arca akiknek közük nincs a témához
2022. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!