Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves férfi miért nézi a 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi miért nézi a 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

A párom 45 éves 20 éve vagyunk együtt és engem nagyon zavart hogy egy ismerősünk lányára ránagyított aki kivágott felsőben volt, majd azt mondta csak azt nézte milyen hülye pofát vág a csaj aki a lánya lehetne amúgy.Pedig nem is kérdeztem tőle csak meglátta hogy pont odanézek és magyarázkodni kezdett.

Férfiakat kérdezek mint naív nő aki ezt elhitte.Nekem az olvasatomba nem férne bele hogy ennyire fiatal lányokat nézeget Mire gondol egy 45 éves férfi egy melleit mutogató 18 éves lány nézése közben? És miért nem mondja akkor meg ha mégsem csak az arckifejezését nézte? Talán szégyenli maga előtt is hogy ez már szinte pedofília? Pl nekem sose jut eszembe hogy fiatal fiúkra úgy nézzek...az agyam azonnal kizárja még a gondolatot is Még ha érdekelnének is akkor se nézném mert úgysincs értelme .Pont hogy ezzel csak magát szenvedteti ha valóban szexuális gondolatai vannak róla.Nem olyan válaszokat várok hogy igen a férfiak mind ilyenek Hanem hogy miért jó ez nekik?Ha megkívánja de nem lehet az övé abban mi a jó?


2022. okt. 23. 12:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Arról van itt nagyba szó.....
2022. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%
el kell raktározni az emléket, hogy később ki lehessen verni rá
2022. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%
Estére valahogy működésbe kell hozni a gépezetet, az meg magától - vagy a kénkövessárkány-feleség jelenlététől - nem fog neki menni.
2022. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%
Mert a 18 éves már kifejlett nő testileg . Szerintem 20 ev utan ez legyen a legkevesebb hidd el.
2022. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
18 év az még nem pedo. Amúgy a 18 évesek úgy festenek manapság, mint egy 20+éves. Köszönhetően a sminknek, mert a qrvás öltözködésnek.
2022. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%

"Mire gondol egy 45 éves férfi egy melleit mutogató 18 éves lány nézése közben?"

Arra, mint a 18 éves fiú is: hogy ott egy szexi fiatal nő szép feszes cicikkel.

2022. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

"Talán szégyenli maga előtt is hogy ez már szinte pedofília?"

Saját maga előtt nem szégyelli, csak tudta, hogy téged roppant érzékenyen érint a téma, és nem akart belőle cirkuszt.

2022. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
26%
A pedofil egyébként éretlen gyerekekre izgul. A 18 éves, az testileg érett, fiatal nő (az meg, hogy a mai fiatalok fejben mikorra lesznek érettek, egy egészen más kérdés).
2022. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Eddig senki nem a kérdésemre válaszolt! :) Értem hogy a nőt nézi benne mert látom hogy fejlett de értelme mi van? Esélye úgyis nulla.Lehet pont akit lepontoztak akkor ő adott jó választ? Azért nézi mert az idősebb nőre (azaz rám)már nem tud felizgulniés az emlékeiből táplálkozik tehát szex közben arra a lányra gondol? elnézést de nem tudok férfiaggyal gondolkodni
2022. okt. 23. 12:57
 10/35 anonim ***** válasza:
27%
20 év házasság után nagyok az elvarásaid. Szerintem a hűség és a tisztelet teljesen kielégítő .
2022. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!