Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves férfi miért nézi a 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi miért nézi a 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

A párom 45 éves 20 éve vagyunk együtt és engem nagyon zavart hogy egy ismerősünk lányára ránagyított aki kivágott felsőben volt, majd azt mondta csak azt nézte milyen hülye pofát vág a csaj aki a lánya lehetne amúgy.Pedig nem is kérdeztem tőle csak meglátta hogy pont odanézek és magyarázkodni kezdett.

Férfiakat kérdezek mint naív nő aki ezt elhitte.Nekem az olvasatomba nem férne bele hogy ennyire fiatal lányokat nézeget Mire gondol egy 45 éves férfi egy melleit mutogató 18 éves lány nézése közben? És miért nem mondja akkor meg ha mégsem csak az arckifejezését nézte? Talán szégyenli maga előtt is hogy ez már szinte pedofília? Pl nekem sose jut eszembe hogy fiatal fiúkra úgy nézzek...az agyam azonnal kizárja még a gondolatot is Még ha érdekelnének is akkor se nézném mert úgysincs értelme .Pont hogy ezzel csak magát szenvedteti ha valóban szexuális gondolatai vannak róla.Nem olyan válaszokat várok hogy igen a férfiak mind ilyenek Hanem hogy miért jó ez nekik?Ha megkívánja de nem lehet az övé abban mi a jó?


2022. okt. 23. 12:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

"nem kell mindent el fogadni nekik, csak mert jaj hát férfi, a férfiak már csak ilyenek stb, nálam ez sosem volt mentség"

ez így van, nem kell nekik elfogadni semmiféle helytelen cselekedetet. gondolatrendőrség viszont nincs. ahhoz senkinek semmi köze, hogy magában ki mit tart vonzónak.

"Ismerek férfiakat, akik nem tudnának szexuálisan tekinteni egy hozzájuk képest gyerekre, mert rosszul vannak a gondolattól is, vannak elveik, és nem ösztönlények, hogy mindenre fel áll a kis pömpölőjük, legyen ez inkább a normalis:D"

nagyon nem mindenre. férfiként amikor már semmire nem áll a farkad, egy bomba alakú fiatal nőre még akkor is képes valamennyire.

amúgy tényleg negyvenes-ötvenes férfiakkal beszélgettél arról, hogy kinek mire áll a farka? nem rossz teljesítmény így 18 évesen.

azt meg majd megtanulod elfogadni, hogy a fiatalság mindig is vonzó volt és lesz (még az egyik nőtársad is leírta itt a válaszok között), csak a többség megtanul megalkudni illetve képes kontrollálni a tényleges cselekedeteit.

2022. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
16%
A férfi is megnézi ami szép és a nő is.Autó, ház, vagy egy fiatal felnőtt nő aki csinos.Tudod hogy nem pedofil egy 45 éves legjobb korban lévő férfi aki megnéz egy fiatal szép csinos nőt csak bántja az egódat, ami természetes mindenkit zavar ha a párja mást néz de ne használj túl nagy szavakat ehhez!
2022. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%

"amúgy tényleg negyvenes-ötvenes férfiakkal beszélgettél arról, hogy kinek mire áll a farka? nem rossz teljesítmény így 18 évesen."


Én sehol nem olvastam, hogy azt írta volna a válaszoló, hogy 18 éves lenne.

De azért jó, hogy 18 évesen nem lehet idősekkel BESZÉLGETNI de 45 évesen, feleséggel, 18 éves kislányokra f.szt állítani, az normális, szép:D

2022. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
18 éves kislányok... dédnagyanyád ennyi idősen már ki volt házasítva.
2022. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
és hiába próbáljátok ezerrel gáznak beállítani, majdnem minden hetero férfi a szexi fiatal nőktől jön leginkább izgalomba (legfeljebb bölcsen hallgat róla a feleség előtt, illetve beletörődött a lehetőségei korlátozott voltába).
2022. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!