Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi örül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi örül neki ha egy 18 éves szűz lányt fog ki?

Figyelt kérdés

Mikor 16 éves voltam akkor teljesen odáig voltam ezert a férfiért. Volt is köztünk csók, kérdezte hogy szűz vagyok e még mondtam hogy igen. Végül eltüntünk egymás életéből.

Most 18 éves vagyok. Ő 30.

Újra összefutottak az útjaink.

Szerintetek ha megtudná hogy szűz vagyok még mindig akkor mit szolna?


Férfiak ebben az adott helyzetben ti mit szolnatok?

Mert a mai vilagban 14 evesen mar nem igen szuzek a lanyok. Es ti ezt furanak találkátok?


2017. dec. 31. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Azt nem tudom, de itt rendszeresen olvasok olyat, hogy 22 meg 24 évesen még nem volt férfival.
2017. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sok lány szűz meg a húszas éveinek elején is.


Hogy én örülnék e az mellékes neked, az pedig, hogy ő örülne e jó kérdés. Ha csak egy kis szórakozásra vágyik akkor nem, mert ahhoz jobb egy tapasztalt bevállalós csaj.

Ha komolyan gondolja, akkor simán jó dolog.

2017. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

inkább örülj, hogy még szűz vagy, légy rá büszke.


ha egy 14 éves pattanásos seggű kiscsaj megdugatja magát, az még nem feltétlenül jelent semmi jót.


ugyanakkor vigyázz arra, hogy a férfi nehogy csak egy szűz főnyereményt lásson benned, és csak szexre használjon.



ne add olcsón magad.


csak akkor feküdj le vele, ha TÉNYLEG szerelmes vagy belé, és ő is beléd.

és minden esetben védekezz.

2017. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

A mai világban is csak a kis r*nc 14 évesek nem szüzek már. Az értelmesebbeknél teljesen normális, hogy 16-18 előtt nem vesztik el, szóval nincs ebben semmi extra.


Szerintem elég valószínű, hogy csak szexelni akarna veled, ezért hagyott ott legutóbb is, mikor megtudta, hogy szűz vagy(ha jól értelmeztem). Viszont, mivel még naiv kislány vagy, úgyis ki fog tudnj használni, ha ki akar, mert még bárminek bedőlsz, nem tudod, mikor színészkedik egy pasi.

2017. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Inkább 18 éves autót fognék ki, mint gyereket:DDD

Remélem érthető volt kicsi lány ;)

2017. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!