Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi élet vagy ő? Választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi élet vagy ő? Választanom kellene?

Figyelt kérdés
Nemrég külföldre jöttem dolgozni. Viszont előtte megismerkedtem valakivel otthon. Eddig még soha nem éreztem így senki iránt, elkezdett fontossá válni számomra. Az a gond, hogy otthon már nem látom a jövőmet, itt viszont annál inkább el tudnám képzelni. Amikor elváltunk, azt mondtam neki, nem tudom mennyi időre jövök ki. Mégis tartjuk a kapcsolatot azóta, napi szinten beszélünk. Még elég friss ismeretség, viszont úgy látom, egy szép kapcsolat alakulhatna ki belőle. Mit tegyek, el kellene őt engednem? Vagy adjak egy esélyt ennek a kapcsolatnak?

2022. okt. 23. 18:54
 1/9 A kérdező kommentje:
24/N
2022. okt. 23. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

A távkapcsolat nem

működik. Ez faktum.

Nem ismeritek egymást annyira, hogy veled menjen. Ez ad acta.

2022. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Adj neki esélyt. Akár együtt is élhetnétek külföldön.
2022. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki esélyt, és ha jól alakul, menjen ő is külföldre veled.
2022. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg magadhoz egy hosszú hétvégére.
2022. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Pasiért soha, de soha ne add fel a munkád, tanulmányaid.
2022. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

A keserű valóság az, hogy Mo. Egyre élhetetlenebb. Jól tetted hogy léptél. Igazuk van, ne add fel. Menjen ki hozzád ha jól alakul ő is kimehet hozzád mindenképp jól jártok

Külföldön tanulok, nem mennék haza!

2022. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat kizárólag akkor működik, hogyha előtte! megegyeztek, mit akartok.


Mi 1000+ km-ről indultunk, de mielőtt komolyra vált volna, leültünk megbeszélni, hogyan tovább.


Nekem akkor alkalmi munkáim voltak, neki fix állása idekinn, amit természetesen nem vártam el, hogy felad, ezért én költöztem ki.


Sok-sok évvel ezelőtt. Zsákbamacska volt, de megérte :)

2022. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Senkiért soha ne add fel az álmaid!


Néha menjen ki hozzád, néha te haza. És ha működik, akkor raérsz ezen agyalni.

2022. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!