Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy mostanság egyre kevesebben válaszolnak és egyre kevesebb az értelmes válasz?

Figyelt kérdés
Újabban alig van értelmes válasz és mennyiségileg is elég kevés van. Mi ennek az oka?
2010. szept. 28. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hááát ...valószínűleg kevesebben látogatják az oldalt, vagy kevesebb regisztrált látogatója van, vagy egyre többen lusták válaszolni, aki pedig válaszol, az többnyire kevésbé értelmes, vagy nagyon poénos kedvében van.

Azt gondolom, h erre a kérdésre nem igazán lehet mást választ adni.

2010. szept. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nm tudom már tavaly is voltam itt meg azelőtt is, de sokkal többen válaszoltak és aki válaszolt az legalább értelmes választ adott.
2010. szept. 28. 02:51
 3/8 anonim ***** válasza:
azer mert olyan nagy orbitalis hulyesegeket bir nemelyik ember kerdezni, hogy az hihetetlen. amikor ratalaltam az oldara, vagy fel evig csak olvasgattam, de neha olyan kesztetest ereztem arra, hogy csak azert regisztraljak, hogy beszoljak egy embernek, de tulzasnak tartottam csak ezert regisztralni. de egyszer nem birtam mar magammal, regisztraltam es be is szoltam. de aztan kb egy hetig tartott ez a beszologatas, de azota normalisan valaszolok, de bevallom neha-neha meg mindig becsuszik egy beszolas de nagyon ritkan. valoszinuleg azert mert eleinte csak is kizarolag a szex temat bujtam, de mar vagy fel eve nem nyitottam meg a szex kategoriat egyaltalan.
2010. szept. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb az értelmes kérdés. Régen állandóan ezen az oldalon lógtam, már nem. Állandóan ugyanazokat a kérdéseket teszik fel, már majdhogynem olyan ez mint a google, mert ha meg akarsz tudni valamit azt itt is megtudhatod használva a keresőt.
2010. szept. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is inkább így látom , hogy egyre kevesebb a normális kérdés amire egyáltalán érdemes válaszolni .

A másik meg hogy ha a kérdezők használnák a keresők akkor fele ennyi kérdés nem lenne , és talán azokat komolyabban is vennék(/venném) .

2010. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hulye kerdesre hulye valasz. csinalni kene inkabb egy GYIK-et, beirni a 20 legjobban forgo kerdest es ami ott nincs bent, azt lehet megkerdezni. Aki baszik elolvasni azt a reszt, orok karhozatra iteljuk.
2010. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert meguntuk. Alig van új kérdés, minden előfordult már legalább 50szer.

Az első néhánynál még türelmes voltam, elmagyaráztam a dolgokat....de mikor ugyanazt olvasom 20adszorra, kicsit felmegy bennem a pumpa. Nem értem miért nem képesek az emberek használni a keresőt. Arról nem is beszélve, hogy olyan oltári nagy baromságokat kérdeznek néha (vagyis inkább legtöbbször), hogy kettéáll a fülem, és egyszerűen képtelen vagyok normális választ írni rá. Ilyenkor inkább nem is írok.

Meg nagyon sok a kamukérdés is..

2010. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlacktigerXXX ***** válasza:

10 kérdésből 6 baromkodik, 2 hülyeség, 1 meg legalább ovodás.


És szerintem nem csak én, hanem mindenki megunta már, hogy arra válaszoljon 1 nap 2szer, hogy lehetek e attól terhes, hogy a barátom spermája beutazta a fél megyét a kezén , de aztán hozzáért a nunimhoz.

2010. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!