Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire esett sz. Rul mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esett sz. Rul mikor megkérdezted a csajt aki tetszik hogy te is viszont tetszel e neki amire a válasz "nem" volt?

Figyelt kérdés

remélem értitek


szval bejön egy csaj, megszeretnéd ismerni ,reagál valamit(nem azt amit szerettél vna hogy reagáljon).amire te besértődsz és legszívesebben ott helyben vernéd a fejed a falba:D


ilyen helyzetbe vagyok, annyira nem reménytelen de úgy meg nem merek lépni hogy lehet hogy ez lesz:\


volt már veletek ilyen hogy rosszul sült el? sztoyr érdekelne:)


18f


2011. szept. 12. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Velem sose történt ilyen.


Mr.T

2011. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

bocsi kihagytam, légyszíves normális válaszokat.

nyilván olyantól várom a választ aki átélt ilyet ,vagy bármi értelmeset hozzá tud szólni:)

2011. szept. 12. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
nem kell,hogy tetszél valakinek ahhoz ,hogy szeressen.
2011. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
óóh én az első szerelmemmel voltam így :D kb 10 éves voltam és vagy négy évig szerelmes voltam belé de nem kellettem neki. Aztán felcseperedtem és rájöttem milyen csúnya és gyökér valójában a csaj úgyhogy már csak röhögök rajta. Aztán ő szeretett belém és nekem nem kellett :D
2011. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsó ez érdekes:D

nekem nem ez lenne az első. de az első ilyen helyzet amibe kerültem.olyan rossz. legalább tudnám hogy nem tetszem és nem gondolkodnék rajta de így hogy úgy érzem tetszem neki áááá :D kellemetlen..

2011. szept. 12. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen volt ilyen 3évet irkáltam egy csajal és aztmondta ha meglesz a suli járunk,csak a tanulásra kell koncentrálni bla bla bla.....jó kijárta a sulit erre 2 hétre rá felhoztam neki,mivel nem akartam egyből,háááát Oo van pasija,azthittem hogy felkötöm magam,de sebaj azóta találtam egy sokkal rendesebb,aranyosabb kedvesebb lányt,és nagyon szeretem.Szóval ez olyan mint egy busz ha elmegy jön másik.Nemkell szomorúnak lenned.

igaz én könnyen lököm neked a sódert,közbe te most más felfogáson alapozol.De remélem segitettem.

Rich

2011. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem szomorkodom, csak nem tudom mi van, és ez a bizonytalanság bosszant.

tudom hogy van még sok akikkel sokáig lehetnék együtt ,de nem várhatok addig míg nem találok egy olyat akibe egyből azt látom meg hogy élete végéig vele leszek

2011. szept. 12. 17:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért ne várhatnál. inkább vagy olyannal aki sz@rnak se tart mint egy olyannal akinek e vagy a nagy "Ő"


Amúgy kérdésedre válaszolva nem volt ilyen. Egyetlen egy esetben se kérdeztem meg csaj hogy bejövök e neki. Ez kb olyan mint megkérdezni hogy meg e csókolhatlak.


Beszélgetésekből világosan rá lehet jönni hogy mi merre mennyi, ha meg nem azt válaszolja amit akarsz hallani továbblépni. Van még millió+1 csaj rajta kívül.

2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

azért nem szeretek várni mer sok idő és azt a sok időt inkább tapasztalatszerzéssel töltöm mint sem várnék valakire, az olyan...hmm..mintha ki lennék szolgáltatva

2011. szept. 12. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Valamit csak úgy lehet megtanulni hogy hibákat követsz el, és legközelebbi esetben ezeket megpróbálod kijavítani.


Magyarul lépni kell, ha nem -et mond, vagy elfordítja a fejét akkor meg keresni mást aki nem fogja megtenni.

2011. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!