Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapom ezt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki azzal jön, hogy ő milyen jó ember, mert más nővel szemben mennyi mindent meg tett. És más nővel szemben ő mennyit adott stb. És szerinte ő jó ember mert más nővel jól bánt és csomó mindent el nézett.


És ezzel én mit kezdjek?

Velem szemben nem ilyen, velem szemben teljesen más.

Én velem nem így bánik. Bennem csak a rosszat látja, és velem nem figyelmes és nem rendes, hanem teljesen más bánásmodot kapok és mit kezdjek azzal hogy mással milyen volt ha velem nem ilyen.



2022. okt. 25. 16:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"Bennem csak a rosszat látja, és velem nem figyelmes és nem rendes"


Miért vagy vele?

2022. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Mert nekem ő tetszik, és bírom őt, de amiket le írtam nem szeretem benne.

Ezért vagyok vele.

2022. okt. 25. 16:42
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Hibat kovetsz el.
2022. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De ezekkel a válaszokkal amiket írták nem tudom meg azt ami érdekel, hogy miért kapom ezt tőle? Miért áll így hozzám?
2022. okt. 25. 17:00
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eleve hazudik, es a masikhoz se allt jobban. Vagy nem lepett tovabb rajta, hogy az akihez o "jo" volt, esetleg atbszta. Igy most rajtad veri le a port
2022. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt tehetik meg veled, amít hagysz, elnézed neki. Amíg nem állsz ki magadért és kizárólag külső alapján választasz párt, sose lesz normális párkapcsolatod.


Aki külsőleg tetszik, de személyisége pocsék, max szexkapcsolat jöhet szóba, eszembe nem jutna párkapcsolatba lépni. Majd idővel te is rájössz, remélhetőleg nem 2 gyerek után, mert akkor már késő.

2022. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert számára ennyit érsz.

Csak azt szereti benned, hogy szereted.

2022. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7-es

Ez szomorú, mert ugyebár senki nem megy azzal semmire ha mással jól bánt és másnak mindent el nézett, és azzal barátságban akar maradni és sose akarna azzal rosszban lenni, és csak a szépre akar emlékezni.

Mert az más.

Én meg én vagyok, és velem meg mi van?

Én meg tegyem oda magam 100%lékban és akkor mit érek? Én leszek az aki ebben csak szív? Mert velem mi lesz így? Hol van az én szerepem vagy minek kellek én?

2022. okt. 25. 17:18
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyalj, hanem hagyd ott. A rinyalastol meg senkinek nem javult meg az elete. Ha meg nem akarod kidobni, akkor turj csendben.
2022. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te ezt szereted, ha így bánnak veled. Azokat szereted, akik rosszul bánnak veled.
2022. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!