Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megütött a párom és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megütött a párom és utána egyből jött ölelgetni akkor elhihetem, hogy megbánta?

Figyelt kérdés

A konyhában voltunk és megütött "véletlen".


Veszekedtünk és el akart menni én pedig nem engedtem, majd csinált egy olyat, hogy hagyjál már most békén és ráütött tenyérrel a vállamra amikor az útjába álltam. Egyből rájött, hogy mit tette, mert utána már ölelgetni akart. Nem volt olyan erős, nem maradt nyoma.


2022. okt. 25. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Hat ez sztem semmi

De majd mindjart jonnek megmagyarazni hogy bantalmazva vagy 😂

2022. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én elhiszem, hogy nem direkt volt, erős se volt, ettől még fizikai agresszió.

Én nem rohannék válni/szakítani, de semmiképp nem tartom jó jelnek. Érdemes átbeszélni, hogy mit érzett, mi volt az oka (azon túl, hogy sarokba szorítottad és menekült volna a helyzetből), illetve, hogy ezt máskor hogyan tudjátok jobban kezelni. Mindketten, mert te is nyakig benne vagy, hogy így alakult.

2022. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, hogy ezek után hogy érzed magad biztonságban vele. Az ég adja nekem, hogy ha valaha agresszív párom lesz, akkor így kezdi, és időben, épen le tudok még lépni.
2022. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem a te pasid exe írt, hogy sz.rrá verte ez az álomlovag?
2022. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Véletlen ütött engem is meg a párom. Vagyis rúgott. Játszott a gyerekkel, nem vette észre hogy ott vagyok, és fejberúgott. Na ez véletlen.

Amit te leírtál az nem az.

2022. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"el akart menni én pedig nem engedtem"


A kérdezőt sem kell félteni. Ő kezdte a fizikai agressziót.

2022. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
most csak ennyi...
2022. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Jogos észrevétel, amit a hatos mond. Ugyanakkor ott van az is, hogy ez nem mentség (nekem legalábbis) arra, hogy ilyen értelemben fizikailag hozzányúlok a másikhoz.
2022. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Kizárt... Ha 1* megtette, megtesszi máskor is.
2022. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelmű, hogy te voltál a hibás. Ő el akart menni a vita helyszínéről, te pedig nem engedted. Ezzel egyrészt tovább szítottad a feszültséget szándékosan, másrészt erőszakkal akartad őt korlátozni a szabad mozgásban.


Teljesen egyértelmű a tényállás!

2022. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!