Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegség lehet?

Figyelt kérdés

A parom nem tudta, hogy hallom amit beszel mivel masik szobaban voltam es fejemen a fules.

Bar igaz tisztan mindent nem hallottam, de amit igen az konkrétan ledermesztett.

Alapvetően is vannak furcsasagai foleg szexulais teren, de amit most hallottam az meg talan annal is durvabb.

O egy sima beosztott es kapott egy rangot x eve a munkajaban ami tulajdonkeppen nem jelent sokat, van 3 kollega akiknek, ha valamit rendelni kell akkor neki szolnak, es x havonta egyszer összeülnek megbeszelni hogyan haladnak.

Ma viszont hallottam, hogy ugy adta elo magat mintha o egy vezerigazgato lenne, o dont es hatalmas felelőssége van úgy beszelt mintha a világ legokosabb embere lenne a cegnel. Mindezt olyan hangnemben, ilyen fellengzős bekepzelt, hogy igen mostantol szabadkezet kapott es az o otletei megvalosulnak meg o mar x eve javasolta ezt es ezt stb.

De értitek o egy sima kis alklamazott kb semmi hatalommal, tenyleg nagyon minimalis ami van.

Ez szamomra nagyon remiszto volt mert igy sose beszel egyebkent pl velem vagy nekem. Mar regota egyutt vagyunk.

Kicsit olyan volt ez mintha kiderulne kettos eletet el.


2022. okt. 27. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Milyen gáz amúgy 😂😂😂

Szerintem csak szerepelt, nem kell betegséget képzelni bele. Ilyen fellengzős ciki ember.

2022. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lenézed, ezért irritál.
2022. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!