Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig vágyakozni fog a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig vágyakozni fog a párom más után vagy ez elmúlik majd nála szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy konkrét nőről van szó. Valaki elszólta magát, hogy a párom régen szeretett volna összejönni ezzel a nővel. Akkor visszautasította majd később más férfival jött össze. Pár hónappal később egy házibuliban ott voltak mindketten és a párom már ittas volt. Mások előtt ömlengett a csajnak, hogy mennyire tetszik neki, ő a tenyerén hordozná stb. A csaj ismét visszautasította de állítólag jókat nevettek együtt.

Ezután nem sokkal mi megismerkedtünk.

Amióta megtudtam ki az a nő, és ha össze is futunk vele a párommal a faluban, látom a páromon, hogy néz rá, úgy ahogy rám sose nézett. Mi jól megvagyunk két éve, bár vannak néha kisebb nézeteltérések (szex miatt). Érzem, hogy szeret de félek, hogy én csak szamár vagyok ló helyett. A nőnek pedig már nincs meg a barátja, egyedülálló.

Szerintetek ha annak idején a páromnak kellett ez a nő, akkor most is vágyakozik még utána? Vagy ez megszűnik idővel? Én azt érzem rajta, hogy még ott van benne. :(

38 éves nő vagyok, párom 36 éves férfi. A másik nő 31.



2022. okt. 27. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Még nem múlt el benne a vágy, van okod félni.
Idővel elmúlik a vágy, nincs okod félni.
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van okod, ismeros a szitu :)
2022. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es: Hogy alakult a te esetedben?
2022. okt. 27. 14:22
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Hadd el és kész!
2022. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Veszekedtunk emiatt allandoan, aztan szakitottam,mert tudtam,hogy o vegig ra vagyott en csak potlek voltam, aztan szakitas utan ment is a csajhoz:)
2022. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
“Rá úgy néz, ahogy rám soha nem nézett” ez az egy mondat mindent elárul. Ennyi nem elég ahhoz, hogy ne álltasd magad és lépj a saját érdekedben? Ne legyél olyannal, akinek csak opció vagy és nem becsül. Ez nem fog változni és idővel téged is csak felemészt
2022. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vágyakozni fog. Te döntésed, hogy meddig viseled el.
2022. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam h en voltam az aki más után vágyakozott . Egy idő után nem tudtam h most érzek e a kapcsolatomban valamit vagy megszokás.

Szakitottam, de tudtam hogy próbálkozni fog még hogy visszamenjek.

1 hónap után visszamentem és akkor lett egyértelmű hogy ezt nem akarom. Uh ismét szakitottam, akkor végleg.


Főiskolások voltunk tehát annyira nem voltam érett még. De úgy érzem hogy ez így egy korrekt szakítás volt. Nekem is egyértelmű lett, illetve így neki is, és nem csaltam meg. Közben sem és szünetben sem.


Nem érdemes olyannal megszokásból együtt lenni, aki fejben nincs ott. Lehet te magad is könnyen túl lépnél.


Olyan férfit keress akinek te vagy a no1

2022. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a szex miatt van nézeteltérés? Hát van okod aggódni.
2022. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem túl biztatóak a válaszok és a szavazási eredmények. :(


4-es Honnan tudtad, hogy rá vágyott, milyen jelek voltak?


8-as Igen, nincs annyiszor szex mint a legelején. Nem is nagyon kezdeményez.

2022. okt. 27. 19:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha nem kezdeményez szexet, az egy másik jele annak, hogy nem akar és nem úgy tekint rad. Persze lehetne több más ezer oka is, de ebben az esetben, amit leírtál, sajnos ez az oka.
2022. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!