Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat dolgozik a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat dolgozik a férjem, fontosabb lenne neki a munka, mint mi?

Figyelt kérdés

Augusztusban házasodtunk össze a férjemmel, van egy lassan 7 hónapos kisfiúnk. Kb egy hónapja csináltunk egy vállalkozást párommal, ő csinálja a fizikai munkát én pedig a papír részét. Hétfőtől vasárnapig dolgozik szinte, ha hazaér akkor is bejön eszik és megy tovább. Úgy érzem, hogy semmit nem foglalkozik se velem, sem a picivel. Nekem nem segít semmiben, én furdetek, altatok és etetek pedig a pici kicsi korától tapszeres, de nem meri etetni.

Tudom, hogy nagyon szeret minket, de mióta elkezdtük semmi ideje ránk. Nincs intimitás köztünk, nem keresi a közelségem, nincs puszi se csók. Szex sincs már annyi, mint eddig. Mindig próbálok közeledni fele, de szinte mindig elutasít, mert ő fáradt és hagyjam békén magának. Én is fáradt vagyok, éjjel kelek kb 4-5x meg, napközben sem pihenek, minden nap főzök és tiszta lakásra jön haza. Annyiból áll az estéje, hogy hazajön a telefonozik vagy tv-t nez. Eddig mindig próbáltunk időt találni egymásra, mert tudtuk csak így működhet. Minden este együtt vacsoraztunk, miután elaludt a kicsi, most megkaptam hogy ő nem fog rám várni, amíg altatok egyek egyedül..aludni is sokszor inkább kimegy a kanapera, minthogy velünk aludjon. A kicsi mellettünk alszik kisagyban, így nem zavarja ő sem, ahogy mozgolódik, hogy esetleg azért menjen ki. Ha esetleg próbálok beszélni, nem is figyel rám mert szerinte hisztizek. Múltkor is megígérte elvisz randizni, hogy végre kicsit ketten legyünk, előtte elment szerelni és kicsit kiakadtam, hogy megint fontosabb, mint mi és nem fogunk tudni elmenni, mert későn ér haza. Erre a fejemhez vágta, hogy nem igaz nem nőttem ki meg ebből a randizgatasbol és a nyalaskodasbol. Nagyon egyedül érzem magam a picivel sokszor, beszélni se tudok vele normálisan, hogy ki beszéljem magamból a probelmaim vagy éppen mi van itthon. Próbálok neki segiteni minél többet de az én erőm is véges. Szerintetek kicsit változni fog, ha látja beindul vagy ez már így marad?

Köszönöm szépen!



#Párkapcsolati probélma
2022. okt. 28. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes lett volna előbb a vállalkozást beindítani a gyerek csinálás helyett. Itt az eredménye.
2022. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
De a pénz jól jön, mi? Vagy mit tennél, ha leállna, de akkor kevesebb lenne a lóvé?
2022. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Furcsa..rendben hogy sokat dolgozik, fáradt.Megértem. de te is az vagy. Es az nagyon nincs rendben hogy sem rád sem a gyerekre nincs igénye. Néha altathatná pl már csak azért is hogy foglalkozzon vele egy kicsit. Ja es szerintem nem kell ennyire kiszolgalni. Nem vagy te cseléd.
2022. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

Húúú, ez sajnos sok kapcsolatban alakul így...


Ami most a legfontosabb, hogy megértsd milyen óriási nyomás van rajta. Stresszes, feszült és az elégedetlenségedet hallva még úgy is érezheti, hogy nem tud megfelelni neked...

Így szép lassan még jobban kerülni fogja a társaságod.


Amit tehetsz:


Ne nyaggasd, csak teremts odahaza nyugalmat (tudom, ez a jelen élethelyzetetekben nagyon nehéz).

Viselkedj vele kedvesen, nyugodtan, és ne nyaggasd egy darabig a hiányérzeteddel, csak biztosítsd róla, hogy elismered, amit értetek tesz és erősítsd őt.


Meglásd, elindul majd az egész egy jobb irányba. Kitartást!

2022. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

"Annyiból áll az estéje, hogy hazajön a telefonozik vagy tv-t nez."


Neki most ez a kikapcsolódás a napi hajtásból. Veled nincs kedve randizni, mert nyüstölöd. Így el fogtok indulni a lejtőn.

2022. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem arról van szó, hogy fontosabb a munka, hanem inkább arról, hogy túlvállalta magát, illetve talán nem gondoltatok bele, hogy mennyi munkával jár ez a vállalkozás.

Nem tudom mit dolgozik, mi a vállalkozás, hogy még hétvégén is ennyi munka van.

Én is vállalkozó vagyok, de hétvégén nem dolgozom! Ha csillagok potyognak az égből, akkor sem! Nincs az a munka, ami ne várna hétfőig.

Biztosan hulla fáradt ennyi munka mellett, és már kimerült. Meg kellene beszélni, hogy vagy leadtok a munkából, és lesz ideje a családra is, vagy nem fog így működni tovább.

Amikor megszületett a második gyermekem, én is döntöttem. Vagy kiadom a munkát amíg kicsi a gyerek, és bérfizetésre megy el a bevételem jó része, vagy tönkre megyek fizikailag és idegileg. Inkább felvettem egy alkalmazottat.

Talán nem látta ezt még be a férjed. Meg kell beszélni vele mindenképpen.

2022. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
4, ne haragudj de új anyukanak lenni is baromi stresszes, az nem baj?
2022. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

#7

Dehogynem...Írtam is, hogy az...De attól függetlenül, a férjét jelen helyzetben és hangulatában nem fogja tudni meggyőzni arról, hogy nekik márpedig most randizniuk kellene.;)

2022. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak nagy részének a munka a legfontosabb dolog az életében.

Nekem apám volt ilyen, gyűlöltem a komplett munkahelyét, munkáját gyerekként. Azóta se értem, hogy minek akar családot az, aki a munkájába szerelmes. :/

2022. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon sok férfiben él az a motiváció (vagy ősi ösztön), hogy ők a családfenntartók, rajtuk áll vagy bukik jövő...és ez részben igaz is, főleg egy olyan élethelyzetben, amiben a kérdező is van.


Ennek ellenére egyensúlyt kellene teremteni valahogy, mert ha ez a kapcsolatok rovására megy, semmi értelme nem volt az egésznek.

2022. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!