Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy munkamániás férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkamániás férjjel együtt maradnátok, akinek fontosabb a pénz és a munka, mint a családja ?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk még csak házasok, 7 éve vagyunk együtt. Megcsalás egyik félnél sem volt sosem. Férjemről azt kell tudni, hogy rettenetesen önfejű és sosem vallja be ha hibázik, mindig mindenért mást hibáztat. Én ezt gyűlölöm benne, mert ha valami nem ugy van ahogy ő elgondolta, akkor velem kiabál, engem hibáztat, még akkor is ha én azt sem tudom miről van szó. És nekem ebből már nagyon elegem van, én már úgy érzem hogy ez miatt kezdem meggyűlölni őt, nem tudom hogy még szeretem e őt, sokszor azt kívánom, hogy haza se jöjjön, mert aztán csak felidegesít és meg sem tudjuk ezt beszélni normálisan mert abból is csak veszekedés van és elküld. Utobbi években nem működik a komumikacio köztünk, sosem volt egy dumagép, de semmit nem beszélünk meg, illetve nagyon kevés dolgot, és az a kevés dolog is csak a munkáról szól. Van egy saját cégje, ami nagyon jól megy, nagyon sokat keres, és a munka megszállotja. Ő az év 365 napjában dolgozik. Tavaly karacsonykor 1 egész napot volt otthon, de másnap már ment a műhelybe mert azt mondta hogy kár elfecsérelni a napot pihenésre, neki 1 nap elég volt. Utoljára nászúton voltunk kirándulni 3 éve, azóta semmi. Van egy 3 hónapos kisbabánk, azt hittem ha lesz baba, akkor legalább hétvégén velünk lesz, vagy legalább vasárnap délután, de nem. Egyetlen egy napot a szülés óta nem volt itthon. Ha hazajön tiszta véletlen korábban 1-2 órával, akkor azt hallgatom tőle, hogy ez alatt keresett volna XY összeget. Mindent pénzben mér. A kórházból is úgy hozott minket haza, hogy végigtelefonálta az utat, én vonszoltam magam es a picurt a babahordozóban, ő meg sietve ment és intézkedett, telefonált. Amikor jó pillanatában van, akkor olyan mint egy mézes madzag, mondta hogy neki mi vagyunk a picurral az egész világ, és nem tudja mi lenne vele, ha mi nem lennénk, hogy értünk dolgozik, hogy mindenünk meglegyen. Valóban nincsenek pénzügyi problémáink, mindenünk meg van, neki hála nem kell semminek néznünk az árát, de egy ami hiányzik az életübkből az ő maga. Sokszor mondom neki hogy élhetnénk szerényebben, kijönnénk kevesebből is, de ő csak hajtja magát. Félek, hogy 30 évesen szívrohamot vagy agyvérzést kap. Én abszolút nem vagyok költekező típus, tőle sosem kértem pénzt.

Szerintetek mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet ? Szerintetek elköltözzek a kicsinnyel, hogy rájöjjön végre, hogy így nem lehet ? Én így nem tudok tovább élni, történnie kell valaminek, de nem tudom mit tegyek, beszélni hiába beszélek neki, nem lehet vele komunikálni


2021. aug. 30. 21:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Eleve nem jönnék össze olyannal, aki rendszeresen többet dolgozik, mint heti 40 óra
2021. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%

Elég szörnyen hangzik.


És hogyhogy nem kérsz tőle pénzt? Nem közös a kassza? Nem ő veszi meg a bútorokat, stb.?

2021. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk, akkor nem dolgozott ennyit, azóta dolgozik ennyit, amióta összeházasodtunk.Ha tudtam volna, hogy ez lesz.....
2021. aug. 30. 22:00
 4/31 A kérdező kommentje:
Én is jól keresek / kerestem, de ő sokkal többet keres. Most a babával otthon vagyok. A kassza úgymond közös, de neki sem volt sosem szüksége tőlem pénzre, meg nekem sem tőle. Épitkezést, bútorokat általában ő fizette, mindig mondja, hogy totál mind1, ki fizet. Igazából azt sem tudjuk, ki mit fizetett.
2021. aug. 30. 22:07
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
7 éve vagy vele és most jöttél rá hogy utálod?
2021. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azt utálom amit csinál, a munkamániás énjét.
2021. aug. 30. 22:09
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Magyarul, nincs férjed és a gyereknek nincs apja.

Egy fiatal feleségnek és egy gyereknek nem pénzre van szüksége.

Pénzért nem lehet mindent megvenni.

Nem fog megváltozni. Egy ideig más lesz, majd megint visszatér.


Eleve nem kellene olyan ember aki pénzbe méri a dolgokat.


Ha kiszàmolná hogy mennyi pènzbe kerúl higy velúnk tölti az ünnekeket az lenne az utolsó közös karácsonyunk.

Arról nem is bedzèlve ahogy veled bànik, hibàztat nem ismeri el a hibàit

2021. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

7

Igen.

2021. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen ember azt hiszi hogy pénzért mindent megvehet, mindent megtehet. Pénzért mindig igaza van és soha senki nem mondhat neki nemet.

Az ilyen suttyókat utál9m a legjobban.

2021. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7-es, igen, ez így van

9-es, talán ő még nem jutott el arra a szintre , hogy pénzért mindent megvesz, de félek, hogy egyszer az az idő is eljön. Eddig még kívülre nem mutatja, szakadt munkaruhában jár, öreg autóval. Engem szégyenít, hogy koszos ruhában mutatkozik, azt hiszik, hogy nem mosok itthon. Nagyon megtévesztő....aztán ha valaki azt mondja neki, hogy könnyű neked, mert nincs pénzügyi problémád, akkor nagyon felmérked és mondja, hogy csináld utánam. Kétkezi, nehéz munkát végez egyébként.

2021. aug. 30. 22:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!