Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Két szék közt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Két szék közt.

Figyelt kérdés
Pár hónapja mondta a legjobb barátom, hogy járni szeretne. Egy ideig húztam a dolgot, de múlt héten "összejöttünk". Ő ezt most tök komolyan veszi, én viszont csak barátként szeretem, és tudom, hogy hülyeséget csináltam. De ha ezt elmondom neki, akkor azt hiszi, hogy csak hülyítettem 5hónapig:S Közben pedig 3hete feltűnt egy srác, aki évfolyamtársunk, és ő is szeretné, ha több lenne. Vele akár el is tudnám képzelni. De nem akarom ezzel megbántani a másik srácot. Tudom, hogy szeret, de én viszont nem akarok tőle semmi olyat. Ha meg elmondom, elrontom a barátságot is. Mit csináljak? 17/L
2010. szept. 28. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok ugyan ebben a helyzetben vagyok :S


18/L

2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vállald hogy mekkora idióta voltál, ha elkezdesz hazudozni csak még rosszabb lesz minden
2010. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, mit gondolsz meddig húzhatod a dolgot? Ha csak barátként tudsz rá tekinteni, akkor ne hülyítsd, minél hamarabb mondd el neki, hogy csak barátként tudod elképzelni, minél tovább halogatod, hogy elé állj ezzel, annál nagyobb fájdalmat fogsz neki okozni. Tehát gyorsan cselekedj, és ne hagyd, hogy illúziókba ringassa magát. Olyannal kezd kapcsolatot, akibe úgy érzed bele is tudsz szeretni, a másiknak mi értelme lenne?
2010. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes a szitu...

Nem tudom mit tennék. De így nem valószínű hogy boldog leszel ezzel a sráccal, ha közben a másikra vágysz.

Jelenleg én is két srác között "vacilálok"...

2010. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy idióta vagy, már ne haragudj meg..
2010. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hete jártok, annyira nem bízhatta el magát.
2010. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak tudatni szererettem volna, hogy ma vagyunk egy évesek azzal a sráccal aki csak úgy feltűnt a semmiből. Ma egy éve hogy tiztáztam mindent a másikkal. azóta nem igazán beszélünk, de legalább it van nekem Ő! Köszi a válaszokat!
2011. szept. 29. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor sok boldogságot még együtt, hosszú-hosszú együtt töltött szép éveket nektek! :)
2011. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!