Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex, mint (akár legjobb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex, mint (akár legjobb) barát. Ez szerintetek mennyire van rendben?

Figyelt kérdés

Ki hogyan/mennyire tolerálja ezt?


Előre leszögezem: Nem vagyok ilyen helyzetben.


De kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye erről.



2022. okt. 30. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha közös döntés volt a szakítás, nem volt hozzám rossz, nem csalt meg, csak egyszerűen kihult a szerelem akkor lehetünk barátok, miért ne?
2022. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem férne bele. Nem tudnám tolerálni, bár hozzá teszem nem ismerek ilyet.
2022. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
14%
Ha már szexeltél valakivel, akkor teljesen oké a barátság. Enélkül viszont nem megy, mert az egyik fél mindig többet akar majd. Ezért egy nagyon primitív kis lekoptató válasz az csajoktól, hogy "maradjunk barátok".
2022. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1

Mármint az új pár szemszögéből nézve érdekelne.

2022. okt. 30. 17:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jah... Az már macerásabb, mert csak féltékeny lenne a jelenlegi az exre, én is az lennék ha a volt barátnőjével logna.

Nem lehetetlen, de inkább reálitas világában maradok, szóval a válasz nem. :D

2022. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
91%
Semennyire. Próbàltuk egyik exemmel, csak egoboost-nak hasznàlt...
2022. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Vagy valamelyik kihasználja a másikat a "régi szép idők kedvéért" zsarolással, vagy többet akar. Olyan ritkán van, hogy mindkét fél "full-tisztességes" ilyen téren.


Persze - mivel ez a gyakori - itt nyilván a kivételek serege lesz, akik az exeikkel olyan jóban vannak (bármilyen szándék nélkül), hogy megalapíthatnák a Konföderációt.

2022. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Megismertem egy ilyen lányt. 2 hét, meg 3 dugás után kidobtam, mert az egyik exe, a "legjobb barátja", folyton "ott volt". Ráírt, hívta, találkoztak, és persze én voltam a féreg, mert megkértem, hogy küldje az anyjába. Majd mikor kidobtam, eljött síni a szolgálati helyemre, hogy mekkora gané vagyok, mint az előző 3 pasija, akik szintén nem tolerálták, hogy állandóan azzal az exel foglalkozik.


És mielőtt megkérded: ÉN, minden exem egyből, végleg törlöm!

2022. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Direkt nem írtam le az álláspontom, mert akkor azért szednek szét.

De hasonlóan gondolom, mint te.

2022. okt. 30. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Akkor legyen VELE együtt. Nem izgatna innetől kezdve.
2022. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!