Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy ézem már nem szeret a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy ézem már nem szeret a párom?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy mi távkapcsolatba vagyunk 2 hetente találkozunk több mint 8 hónapja vagyunk együtt és már az összeköltözést tervezzük.

Viszont mostanában elhanyagol alig ír meg hívni se hív oké hogy dolgozik de mikor otthon van rá fogja hogy pihen de van mikor fent van

Szerintetek van valami vagy csak túlreagálom? Most pénteken fogunk találkozni és mikor mondom neki mindig mondja hogy nincs baj stb

Én 20L Ő 21F


2022. nov. 2. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Jól érzed.
2022. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondja? Én nagyon szeretem és ha arra gondolok hogy elveszítem sírni kezdek
2022. nov. 2. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Ugye összeköltözés előtt vagytok.

Valószínű, most kicsit meghajtja magát egy kis plusz pénzért, és ezért fáradtabb.

Avagy a költözés időszakára akarja ledolgozni a melót (ne hvogassák minden apróság miatt).


Szerintem túl reagálod

2022. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha összeköltözést terveztek, akkor szerinted mi baj lehetne? 🤔
2022. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nekem most sajnos nincs munkám de igyekszem találni
2022. nov. 2. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Akkor meg főleg, hogy meghajtja magát!


Amíg nem találsz, addig ő lesz a kenyér kereső.

Te meg most berezeltél picit és túl gondolod, mert nincs ami úgy lefoglaljon!


Nem hiszem, hogy baj lenne.


#3

2022. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy én nagyon féltékeny vagyok ma is láttam hogy új nő ismerősei lettek akik a kollégái én meg számon kértem de mondta hogy ők jelőlték be és nem az esetei meg valamelyik házas
2022. nov. 2. 17:49
 8/10 A kérdező kommentje:
De már várom a pénteket hogy végre láthassam és érezzem hogy tényleg szeret e még mert most nagyon magamalatt vagyok:((
2022. nov. 2. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielott bekötik a fejét lehet még élni akarna. Vmi ilyesmi is lehet
2022. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Túl féltékeny vagy, ő meg valószínűleg megcsal. Távkapcsolat, fiatalok vagytok, neked munkád sincs, komolytalan az egész. Nem fogtok összeköltözni.
2022. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!