Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a párom még szeret és nem csak a megszokás és a gyerekek miatt van még velem?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom, hogy mit is érezhetünk egymás iránt. Én úgy érzem, szeretem, ő is ezt mondja, de sokszor úgy érzem, csak azért mondja, hogy megnyugtasson.
2022. nov. 2. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedveskedik, bókol, figyelmes, csináltok közös programokat, szexeltek még rendszeresen?
2022. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van aki azért kedves azért ad meg mindent azért mondja, hogy szeret, hogy a másik csendben legyen.


Talán a szex lehet kevesebb ha nem vagy külsőre kívánatos neki.


De elég sokmindent meg lehet játszani.


Általában ezt amúgy megérzik az emberek.

2022. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elmúltál 30? Szupermodell alkatod van?
2022. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Azt nézd, hogy van-e még olyan dolog az életetekben, amit CSAK és KIZÁRÓLAG érted tesz meg ÖNZETLENÜL.

Ha csak olyan dolgokat hajlandó megtenni "érted", amiben Ő maga is érdekelt vagy a gyereket érinti, akkor csak a megszokás játszik, Te már nem számítasz.

2022. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közös programok nem nagyon vannak. Én szoktam a gyerekekkel ide-oda menni. Sorozatokat nézünk esténként vagy csak csöndben olvasunk.

A szex a kapcsolatunk elején (20 éve) sem volt számára fontos. Akkor havi 2 volt az átlag, de mióta a babaprojektek is befejeződtek, az évi 1-2 a jellemzőbb. Ez nála nem mérvadó.

Vannak olyan dolgok, amit miattam eltűr például az állataimat. Ő nem szereti őket, de tudja, hogy számomra fontosak.

Szokott bókolni, de ezt soha nem vitte, viszi túlzásba.

2022. nov. 2. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát, a leírásod alapján soha nem szerelmből volt veled. Havi 2 szex az elején?🤔

Szerintem úgy volt vele, a családhoz kell, egy nő, jól van az úgy.

2022. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!